Фотогалерея

200

Інвестори зупинкових комплексів та представники столичної влади заявили про порозуміння

Інвестори зупинкових комплексів та представники столичної влади заявили про порозуміння

24 грудня віце-президент ГО «Громадянський Корпус» Олександр Карбачинський взяв участь у прес-конференції лідерів столичних громадських організацій, що опікуються захистом прав та законних інтересів суб'єктів малого та середнього бізнесу, з метою обговорення ситуації, що нині склалася з розміщенням в м. Києві зупинкових комплексів. У прес-конференції також взяли участь депутати Київської міської ради Сергій Костюк та Олексій Панчук, голова Асоціації «Спілка інвесторів транспортної інфраструктури м. Києва» Сергій Корнієвський та провідний спеціаліст ГО «Асоціація «Київ-МАФ» Максим Огар.

Підприємці – інвестори зупинкових комплексів, які тривалий час потерпали від попередньої влади, засвідчили свою готовність працювати з новою владою Києва. У важкий для столиці час підприємці готові працювати і вкладати кошти в транспортну інфраструктуру Києва, погасити заборгованості за минулі періоди та здійснювати поточні платежі. Вони очікують подовження дії раніше укладених інвестиційних договорів з КП «Київпастранс» по зупинкових комплексах у формі їх поновлення чи переукладання.

Депутати Київради висловили принципову підтримку позиції підприємців, але за умови утримання ними зупинок у належному стані, оновлення їх зовнішнього вигляду та обов'язкового забезпечення благоустрою та чистоти прилеглих територій. Цей крок дозволить столичні владі зберегти наявні зупинкові комплекси та віднайти кошти на їх модернізацію за рахунок інвесторів.

Поновлення дії інвестиційних договорів надасть можливість отримати від підприємців значні суми коштів, забезпечити роботою тисячі людей, оновити застарілі конструкції зупинкових комплексів. Реалізація цих планів не потребує витрат з бюджету, а навпаки дасть щомісячних надходжень у розмірі понад 400 тис. грн.

Відповідно до постанови Уряду від 30 березня 1994 р. № 198 «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони» зупинкові комплекси є елементами транспортної інфраструктури міста, тому не відносяться до тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності. Близько 900 зупинкових комплексів столиці потребують подовження інвестиційних договорів з КП «Київпастранс», що були укладені протягом останніх 15 років.

Читайте також за темою:

Столичный бюджет в 2015 году может получить 12 млн грн от аренды остановочных комплексов - председатель Ассоциации «Союз инвесторов транспортной инфраструктуры Киева»

2014 12 24 unian 02

2014 12 24 unian 03

2014 12 24 unian 04