Фотогалерея

200

Схожі проблеми інвесторів зупинкових комплексів

Схожі проблеми інвесторів зупинкових комплексів

29 вересня віце-президент «Громадянського Корпусу» з питань підприємництва Олександр Кудря та представники активу організації  взяли участь у зустрічі підприємців – інвесторів зупинкових комплексів для здійснення вуличної торгівлі у м. Києві, яка відбулася за головування керівника Асоціації СІТІ Сергія Корнієвського в приміщенні Муніципального театру «Київ».

Під час зустрічі її учасниками були обговорені шляхи протидії практиці масового демонтажу зупинкових комплексів органами столичної влади та подовження строку дії інвестиційних догорів між учасниками Асоціації СІТІ та КП «Київпастранс» щодо розміщення зупинкових комплексів. Одностайно було ухвалене рішення про направлення на ім’я Київського міського голови звернення з проханням подовження строку цих договорів, а також відредаговано текст цього звернення.

Представниками «Громадянського Корпусу» було наголошено, що до цього часу власниками столичних тимчасових споруд для вуличної торгівлі неодноразово надсилалися звернення до мера та міської адміністрації Києва щодо припинення практики їх масових демонтажів та започаткування громадського обговорення питання нормативів їх розміщення, які по досі залишаються без уваги.

DSC 0009

DSC 0020

026

DSC 0026

DSC 0029

В результате встречи были подписаны следующие документы:

1234567