Фотогалерея

200

В КП «Київпастранс» спілкувалися з інвесторами зупинкових комплексів м. Києва

В КП «Київпастранс» спілкувалися з інвесторами зупинкових комплексів м. Києва5 вересня 2014 р. в приміщенні КП «Київпастранс» відбулися збори інвесторів зупинкових комплексів м. Києва, які відвідали віце-президенти ГО «Громадянський Корпус» Олександр Кудря та Сергій Корнієвський. На засіданні головував заступник директора КП «Київпастранс» Ігор Гнатюк.

Він ознайомив підприємців з планами проведення місячника з благоустрою м. Києва. Ігор Гнатюк нагадав інвесторам про необхідність ремонту та прибирання зупинкових комплексів і прилеглих територій. Зовнішній вигляд об’єктів будуть контролювати виїзні групи. Крім того, найближчим часом на зупинкових комплексах буде обов’язково здійснюватися продаж квитків на громадський транспорт.

Далі обговорювалося питання оплати заборгованості інвесторів зупинкових комплексів перед КП«Київпастранс», яка з різних причин накопичилася з 2012 р. Було запропоновано відновити платежі, погасити заборгованість (до кожного підприємця надійде офіційний лист з пропозицією оплати, можливо – з розстрочкою платежів).

Сергій Корнієвський від імені підприємців наполіг на зустрічі інвесторів зупинкових комплексів безпосередньо з директором КП «Київпастранс» наступного тижня. Підприємці планують виробити до зустрічі виробити спільну позицію з озвучених питань.