Фотогалерея

200

Більш за все кияни невдоволені кіосками біля метро та на зупинках громадського транспорту, повідомляють ЗМІ

Найбільше незадоволення киян викликають кіоски на зупинках та біля метро, повідомляє сайт "Сегодня". Дану думку озвучив Андрій Вавриш, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури, начальник Служби Містобудівного кадастру.

«Статистика звернень громадян за 2013 показала, що переважна більшість киян звертається з проханням демонтажу тимчасових споруд та змісту прилеглої до них території», - говорить він.

Якщо вірити А. Вавришу, з понад 7,5 тисяч звернень громадян, понад 3,5 тисячі прохань стосуються демонтажу кіосків, які розміщені на тротуарах, біля станцій метрополітену, на зупинках, газонах та у парках.

Він також зазначив, що за цілий рік зафіксовано лише 4 звернення з питання оформлення дозвільної документації МАФів.

Для боротьби з незаконно розташованими кіосками міська влада розробила так звану Комплексну схему. Згідно з нею, кіоски не можна розміщувати в 20-метрових зонах від виходів з метро, перехресть, зупинок громадського транспорту і підземних пішохідних переходів.

«Крім того, Комплексна схема обмежує продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів у кіосках, які розташовані ближче, ніж 200 метрів від садочків і шкіл», - підкреслив Андрій Вавриш.