Фотогалерея

200

Відбулася зустріч підприємців – інвесторів зупинкових комплексів

2015 04 30 siti

30 квітня за головування керівника партнера «Громадянського Корпусу» - Асоціації СІТІ Сергія Корнієвського в КЦ «Русанівка» відбулася зустріч підприємців – інвесторів зупинкових комплексів для здійснення вуличної торгівлі в м. Києві.

У світлі підписаного 20 квітня Меморандуму про поєднання зусиль зі столичними підприємцями роздрібної торгівлі в інших сегментах ринку під час зустрічі її учасниками були обговорені подальші шляхи зі збереження їхнього бізнесу в зупинкових комплексах та подовження строку дії інвестиційних догорів між учасниками Асоціації СІТІ та КП «Київпастранс».

Влада та підприємці обговорювали стан справ у сфері зупинкових комплексів

2015 04 28 zupynkovi 01

28 квітня відбулася зустріч депутатів Київради, керівництва КП «Київпастранс», віце-президента ГО «Громадянський Корпус» Олександра Кудрі, голови Асоціації «Спілка інвесторів транспортної інфраструктури м. Києва» Сергіч Корнієвського, на якій обговорювався нинішній стан справ у сфері зупинкових комплексів та напрямки вирішення проблем галузі.

Просимо інвесторів зупинкових комплексів звернути увагу на додане до інформації оголошення.

Детальніше...

Інвестори зупинкових комплексів та представники столичної влади заявили про порозуміння

Інвестори зупинкових комплексів та представники столичної влади заявили про порозуміння

24 грудня віце-президент ГО «Громадянський Корпус» Олександр Карбачинський взяв участь у прес-конференції лідерів столичних громадських організацій, що опікуються захистом прав та законних інтересів суб'єктів малого та середнього бізнесу, з метою обговорення ситуації, що нині склалася з розміщенням в м. Києві зупинкових комплексів. У прес-конференції також взяли участь депутати Київської міської ради Сергій Костюк та Олексій Панчук, голова Асоціації «Спілка інвесторів транспортної інфраструктури м. Києва» Сергій Корнієвський та провідний спеціаліст ГО «Асоціація «Київ-МАФ» Максим Огар.

Детальніше...

Схожі проблеми інвесторів зупинкових комплексів

Схожі проблеми інвесторів зупинкових комплексів

29 вересня віце-президент «Громадянського Корпусу» з питань підприємництва Олександр Кудря та представники активу організації  взяли участь у зустрічі підприємців – інвесторів зупинкових комплексів для здійснення вуличної торгівлі у м. Києві, яка відбулася за головування керівника Асоціації СІТІ Сергія Корнієвського в приміщенні Муніципального театру «Київ».

Детальніше...

В КП «Київпастранс» спілкувалися з інвесторами зупинкових комплексів м. Києва

В КП «Київпастранс» спілкувалися з інвесторами зупинкових комплексів м. Києва5 вересня 2014 р. в приміщенні КП «Київпастранс» відбулися збори інвесторів зупинкових комплексів м. Києва, які відвідали віце-президенти ГО «Громадянський Корпус» Олександр Кудря та Сергій Корнієвський. На засіданні головував заступник директора КП «Київпастранс» Ігор Гнатюк.

Він ознайомив підприємців з планами проведення місячника з благоустрою м. Києва. Ігор Гнатюк нагадав інвесторам про необхідність ремонту та прибирання зупинкових комплексів і прилеглих територій. Зовнішній вигляд об’єктів будуть контролювати виїзні групи. Крім того, найближчим часом на зупинкових комплексах буде обов’язково здійснюватися продаж квитків на громадський транспорт.

Детальніше...

Більш за все кияни невдоволені кіосками біля метро та на зупинках громадського транспорту, повідомляють ЗМІ

Найбільше незадоволення киян викликають кіоски на зупинках та біля метро, повідомляє сайт "Сегодня". Дану думку озвучив Андрій Вавриш, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури, начальник Служби Містобудівного кадастру.

«Статистика звернень громадян за 2013 показала, що переважна більшість киян звертається з проханням демонтажу тимчасових споруд та змісту прилеглої до них території», - говорить він.

Якщо вірити А. Вавришу, з понад 7,5 тисяч звернень громадян, понад 3,5 тисячі прохань стосуються демонтажу кіосків, які розміщені на тротуарах, біля станцій метрополітену, на зупинках, газонах та у парках.

Він також зазначив, що за цілий рік зафіксовано лише 4 звернення з питання оформлення дозвільної документації МАФів.

Для боротьби з незаконно розташованими кіосками міська влада розробила так звану Комплексну схему. Згідно з нею, кіоски не можна розміщувати в 20-метрових зонах від виходів з метро, перехресть, зупинок громадського транспорту і підземних пішохідних переходів.

«Крім того, Комплексна схема обмежує продаж алкогольних напоїв і тютюнових виробів у кіосках, які розташовані ближче, ніж 200 метрів від садочків і шкіл», - підкреслив Андрій Вавриш.

КП «Київпастранс» готовий зносити зупинкові комплекси «за неналежне очищення від снігу»

Учора, 3 грудня, 153 працівники КП «Київпастранс» були задіяні в очищенні зупинок громадського транспорту, які знаходяться у зоні відповідальності комунального підприємства. Також, не враховуючи снігоочисної техніки районних ШЕУ, на прибирання зупинок було направлено 12 одиниць снігоприбиральних машин «Київпастрансу».
Разом з тим, фахівцями підприємства розпочато перевірки зупинкових комплексів на предмет належного очищення від снігу. Так, від учора балансоутримувачі 11 зупинок уже отримали приписи за неналежне прибирання снігу. У разі невиконання приписів, інформують у КП, до кінця тижня буде здійснено демонтаж споруд на цих зупинках.
Усього за останні два місяці силами КП «Київпастранс» демонтовано 67 зупинкових комплексів та тимчасових споруд на зупинках громадського транспорту, власники яких не забезпечували їхнє належне санітарне утримання.