Слово Президента

 


ДОРОГІ ДРУЗI!

Solodkyi

1394557801 right quoteЯ впевнений у тому, що відстоювання своїх прав та інтересів багато у чому залежить від кожного з нас особисто. І тільки разом, єднаючи зусилля, ми здатні захищати та розвивати бізнес, створений нашим розумом та працею.
«Громадянський Корпус» – це, у першу чергу, згуртована спільнота однодумців, які мають великий досвід розвитку своєї справи в різних галузях, а також практичні навички захисту своїх здобутків, законних прав та інтересів. 
Наша організація динамічно розвивається і набирає сили, наш голос звучить у столиці все більш відчутно. 
У 2012 році представники «Громадянського Корпусу» увійшли до складу різних комісій Київради, які опікуються питаннями підприємництва, торгівлі та благоустрою. Ми маємо можливість безпосередньо впливати на прийняття рішень, важливих для представників малого й середнього бізнесу та всієї громади столиці. Також ми беремо участь у роботі Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, висуваємо пропозиції щодо створення сприятливих умов для ведення бізнесу в нашій країні. У нашій команді є кваліфіковані юристи, для яких захист прав та інтересів членів «Громадянського Корпусу» – професійний обов’язок і справа честі.
Одним з результатів нашої співпраці зі столичною владою стало прийняття рішень у регуляторній політиці в місті Києві. У результаті вона стала набагато більш прозорою і зрозумілою. Звісно, роботи у цьому напрямку ще багато, але важливі кроки вже зроблено.
«Громадянський Корпус» не стоїть осторонь від питань культурного життя столиці, збереження  історичної спадщини та патріотичного виховання.
Ми допомогли підприємцям та художникам Андріївського узвозу відстояти самобутність цієї унікальної київської вулиці. У рамках програми «Громадянського Корпусу» «Нащадки переможців» нами проведено безліч заходів, зокрема – перепоховання останків наших бійців, знайдених на місці боїв на Букринському плацдармі. 
У нас дружні, партнерські стосунки з кадетськими учбовими закладами та військово-спортивними організаціями
Мета нашої організації – гармонізація відносин між владою та бізнесом, розбудова здорового й динамічного суспільства як у столиці нашої держави, так і в Україні в цілому.
Тож поєднаємо наші зусилля! Приєднуйтеся до «Громадянського Корпусу»! 1394557801 right quote

Президент ГО «Громадянський Корпус» 
Роман Солодкий


 

Безумовно, відстоювання своїх прав та інтересів багато у чому залежить від кожного з нас особисто. Але тільки разом, єднаючи зусилля, ми здатні захищати та розвивати бізнес, створений нашим розумом і працею.

Президент ГО «Громадянський Корпус»
Роман Солодкий

 


 

Роман Володимирович Солодкий народився 23 вересня 1973 року в Луганській області.

Навчався у Київському Суворовському військовому училищі, Київському Вищому Загальновійськовому Командному училищі ім. М.В. Фрунзе, у Київському торгівельно-економічному університеті (за фахом «Технолог харчування») та в Національній Академії Державного управління при Президентові України (за фахом «Державне управління»).

З 2000 року професійно займається перспективними бізнес-напрямками з упровадженням інноваційних технологій у будівництві, торгівлі, операціях з нерухомістю тощо. Має досвід вивчення малого та середнього бізнесу в Японії та Китаї.

Протягом тривалого часу він був членом Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

Засновник та Президент громадської організації «Громадянський Корпус».

Входить до складу Ради підприємців при Кабінеті міністрів України. 

Член МГО «Луганське земляцтво м. Києва».

Член Ради Київської міської організації ветеранів (КМОВ).

Член Правління Всеукраїнської Асоціації випускників суворовських училищ «Кадетська співдружність», член Наглядової Ради та співзасновник «Фонду відродження кадетських корпусів в Україні».

Відзначений Знаком Пошани Подільського району м. Києва, почесними відзнаками Міністерства оборони України «За сприяння Збройним Силам України», Міністерства з надзвичайних ситуацій України, Подякою прем’єр-міністра України, Подякою Верховної ради України за «визначний вклад у розвиток та реалізацію державної фінансової, податкової, митної політики та банківської діяльності України», Почесним знаком «За добросердя і жертовність» та медаллю «За служіння Батьківщині з дитинства» Міжнародної асоціації «Кадетське братство», медаллю «70 років суворовським військовим училищам», медаллю «За оборону рідної землі», відзнакою «За службу державі».

Нагороди та відзнаки

kadet-70kadetmedalmnsza sluzbu

monagoroda new2sluzhenie-s-detstva-makbzpza oboronu