Наші Проекти

Щорічний конкурс на кращий МАФ м. Києва

«Мала форма – красивий зміст»

 

maf konkursКонкурс проводиться з метою виявлення, заохочення і нагородження підприємців, які дбають про належний естетичний та санітарний стан свого МАФу та прилеглої території, а також створення і підтримки позитивного іміджу малого і середнього бізнесу в суспільстві.

 

Конкурс на кращий МАФ м. Києва проводиться за організаційної підтримки органів державної влади, установ та організацій, відповідальних за розвиток підприємництва та благоустрій міста Києва.

 


   Автопробіг «Підприємцям з нами по дорозі»

avtoЩорічний осінній автопробіг «Підприємцям з нами по дорозі!» проводиться «Громадянським Корпусом» з метою привернути увагу громадськості до проблем малого та середнього бізнесу. Він має засвідчити, що малий та середній бізнес мають реальну вагу в суспільстві і здатні швидко консолідуватись для захисту своїх інтересів. Автопробіг демонструє здатність підприємців об’єднатись, заявити про свою активну громадську позицію та реальну силу.

 

 

 


 

Кіно – на радість дітям

25 березня 2011 року між ГО «Громадянський Корпус» і КЦ «Кінотеатр «Київ» було підписано Меморандум про співпрацю. У рамках його реалізації організації започаткували спільний благодійний міський проект «Кіно – на радість дітям», у рамках якого діти-сироти та діти з малозабезпечених родин Києва мають змогу безкоштовно відвідувати кінотеатр «Київ».

Kino zapr

 


 Театр – на радість дітям

У рамках Меморандуму про співпрацю, підписаного ГО «Громадянський Корпус» і муніципальним театром «Київ» у березні 2011 року, організаціями започатковано міський проект «Театр – на радість дітям». Можливість безкоштовного відвідування вистав муніципального театру «Київ» отримають ветерани столиці та діти-сироти і діти з малозабезпечених родин всіх районів Києва.

Bilet teatr

 


 Нащадки переможців

Kadety proekt

Метою всеукраїнської патріотичної програми «Нащадки переможців» є об’єднання організацій, клубів та осередків громадської активності, діяльність яких спрямована на військово-історичне, патріотичне та фізичне виховання молоді, пошукову та краєзнавчу діяльність, проведення заходів, спрямованих на увіковічення пам’яті захисників Вітчизни, підтримку дитячого та юнацького спорту, а також залучення до цієї діяльності органів державної влади всіх рівнів.

 

 


  Проект «Мамуся»

 За ініціативи підприємців-учасників «Громадянського Корпусу» нашою організацією було започатковано проект «Мамуся», в рамках якого ГО «Громадянський Корпус» має намір в кожному з 10 районів міста Києва облаштувати дитячі комплекси, які складатимуться з дитячого майданчика, магазина, перукарні та кафе для дітей. Визначення місць для розташування дитячих комплексів та процедуру їх встановлення буде проведено після консультацій та погодження з районними державними адміністраціями.

mamusya

 


 Проект «Здорова молодь»

За ініціативи підприємців-учасників «Громадянського Корпусу» та за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України задля формування навичок здорового способу життя й масової фізичної культури серед молоді Києва нашою організацією було започатковано проект «Здорова молодь». В рамках даного проекту ГО «Громадянський Корпус» має намір встановити в кожному районі міста Києва спортивні майданчики для настільного тенісу. Визначення місць для розташування спортивних майданчиків   та процедуру їх встановлення буде проведено після консультацій та погодження з районними державними адміністраціями.

tennis