Історія Організації

Громадська організація «Громадянський Корпус»LOGO

 

Громадська організація «Громадянський Корпус» заснована у 2009 році з метою захисту законних прав та інтересів малого і середнього бізнесу, консолідації діяльності своїх учасників. До складу «Громадянського Корпусу» входять понад 1500 учасників та асоційованих членів, які забезпечують зайнятість до 10 000 осіб.

Основними принципами діяльності «Громадянського Корпусу» є конструктивна співпраця з органами виконавчої влади і місцевого самоврядування, забезпечення конструктивного діалогу між підприємницьким середовищем та регуляторними органами, іншими громадськими об’єднаннями та організаціями підприємців.

Фахівці «Громадянського Корпусу» працюють у складі робочих груп з розробки нових правил розміщення МАФ, створених при Державному комітеті з питань регуляторної політики та підприємництва, при Київській міській державній адміністрації, у складі громадських рад при районних державних адміністраціях м. Києва.

«Громадянський Корпус» є ініціатором проведення щорічного Конкурсу на кращий МАФ м. Києва «Мала форма – красивий зміст».

Організація надає юридичні консультації підприємцям, у тому числі ? у рамках телефонної «Гарячої лінії», а також видає щомісячний інформаційний бюлетень «Громадянський Корпус».