ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ТОРГІВЛІ В ОДЕСІ

gerb OdessaНа розширеному засіданні міських чиновників під головуванням Одеського міського голови 14.07.2015 об 11:00 були прийняті дуже важливі рішення, про які варто написати докладно.

Підприємцям-власникам МАФ-ів були запропоновані ТРИ варіанти оформлення документації на їх торгові кіоски:

1) Підприємець, що має старий МАФ в центрі міста замінює його на "Вінтаж" або "Марсель" і протягом тижня отримує документи на П'ЯТЬ РОКІВ.

2) Підприємець, у якого МАФ розташований в спальному районі, міняє його на новий згідно затвердженого для спальних районів зразок, і отримує протягом тижня документи на ТРИ РОКИ. Не на 5 років тому, що спальні райони перенасичені МАФами і розвиваються динамічно, ніж консервативний історичний центр.

3) Підприємець може написати розписку і з ним буде складений договір про наміри. Згідно цього договору він зобов'язується протягом року встановити новий МАФ встановленого зразка замість старого. Документи на продовження договору при цьому підписуються ВІДРАЗУ Ж. По закінчення року бізнесмен або змінює МАФ згідно з узятими на себе зобов'язаннями, або він демонтується в безумовному порядку.

Крім того, для отримання дозволу на установку нового об'єкта торгівлі, розробляється прозора процедура, в результаті якої документи будуть подаватися через єдине вікно, і з моменту подачі заяви до моменту видачі дозволу або заборони на установку об'єкта, проходитиме всього ДЕСЯТЬ РОБОЧИХ ДНІВ. Також готуються зміни до чинних забюрократизованих міських Правил торгівлі.

Живемо по-новому, рухаємося до світлого майбутнього.

 

Джерело >>