Представляємо Одеський відокремлений підрозділ «Громадянського Корпусу».

Згідно із зареєстрованою новою редакцією Статуту «Громадянського Корпусу» у 2014 році наша організація офіційно відкриває свої філії в інших містах України на базі вже існуючих представництв.

Представляємо Одеський відокремлений підрозділ «Громадянського Корпусу».

Керівник підрозділу – Шнирьов Павло Владиленович, 1954 р.н.
У 1975 р. закінчив Московське вище командне загальновійськове училище ім. ВР РРФСР, у 1988 рр. з відзнакою закінчив чотирирічне навчання у військовій академії РВС Республіки Куба, а в 1997 р. оперативно-стратегічний факультет Національної академії ЗС України. Магістр державного військового управління. Службу проходив на командних і штабних посадах в системі військової розвідки МО СРСР та України.
З листопада 2002 р. генерал-майор запасу. Бере участь у громадському та суспільно-політичного життя у якості координатора та керівника низки громадських організацій Одеської області.

П. Шнирьов: «Одеса – це морські ворота України, місто з великим туристичним потенціалом, третє за населенням місто в країні. Тут великий промтоварний ринок «7-й кілометр». Тому перспективи для малого та середнього бізнесу, для самозайнятості населення в Одесі виглядають дуже привабливими. Однією з характерних особливостей підприємництва нашого міста є сезонність – коли збільшується кількість робочих місць у теплу пору року. Відповідно, взимку ділова активність дещо затихає. Наша задача – знайти нові шляхи розвитку підприємництва, забезпечити його стабільне зростання. А це можна робити лише гуртом. Тому і було вирішено створити наш підрозділ».

Заступник керівника підрозділу – КАПЕЛЮШНИЙ АндрійВікторович, 1966 р.н. У 1995 р. закінчив Одеську державну морську академію. Протягом 1984-1987 рр. служив у спеціальній розвідці Чорноморського флоту. З 1997 р. поряд з підприємницькою діяльністю активно займається громадськими  справами, будучи головою Громадської організації «Клуб ветеранів спеціальної розвідки ВМФ «Фрог-клуб».        

Член підрозділу – Зеленяк Руслан Іванович, 1969 р.н.
У 2000 р. закінчив історичний факультет Одеського національного університету ім. І. Мечникова.  Протягом 1987 – 1990 рр. проходив військову службу у спецчастині ВМФ. У період 1991-1994 рр. працював кореспондентом муніципальної газети «Одеський вісник» та спортивним журналістом ІА «Репортер» (м. Одеса). З 1999 по 2000 рр. – прес-аташе Чорноморського яхт-клубу (м. Одеса). З 1994 по 2002 рр. автор та ведучий популярної ТВ-студії «Сильнее страха». Заступник голови Громадської організації «Клуб ветеранів спеціальної розвідки ВМФ «Фрог-клуб».        

Член підрозділу – ІЧАНСЬКИЙ Ігор Павлович, 1971 р.н. Протягом 1986 – 1989 рр. працював каскадером на Одеській кіностудії. 1989-1992 рр. служба в Збройних силах. З 1998 р. приватний підприємець. З 2000 р. інструктор міжнародного класу з підводного плавання та інструктор з гірської підготовці та гірських лиж. З 2006 р. учасник Всеукраїнської програми надання допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями. Заступник голови Громадської організації «Клуб ветеранів спеціальної розвідки ВМФ «Фрог-клуб» з військово-патріотичного виховання молоді та надання допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями. З 2014 р. пара-інструктор Національної ліги підводного плавання.   

   

«Громадянський Корпус» бажає Одеській філії творчої наснаги, широких перспектив та збільшення прихильників!