"Громадянський Корпус" починає відслідковувати ситуацію з МАФами в Одесі

Нові кіоски в Одесі

Кілька років ГО "Громадянський Корпус" співпрацював з одеськими колегами в соціально-культурній площині, брав участь в численних заходах. Зараз ситуація переходить у практичну площину, і наша організація починає моніторинг ситуації з МАФами у цьому місті.

Цікавою є ініціатива Одеської міської ради по встановленню в місті кіосків європейського зразка. Проектом рішення 032895 від 13 березня 2014 р. "Об утверждении проектов архетипов временных сооружений и элементов уличной торговли, которые рекомендованы для центральной части города" передбачалось затверждення двох архетипів ТС "Генуя" та "Марсель", а також комплексної схеми платіжних терміналів.

Ще за кілька тижнів перед цим, на початку року, у міськраді Одеси було проведено своєрідну презентацію нової концепції, повідомляє сайт dumskaya.net. Тоді було відхилено пропозиції з уніфікації кіосків від французької компанії JCDecaux - чиновники вирішили, що треба підтримати одеського виробника.

11 березня новий "презентаційний" кіоск у "французькому" стилі з`явився на розі Преображенської та Грецької вулиць, а вже 14 березня його власники отримали припис, який вимагав надати дозвільні документи на ТС. Влада міста не змогла пояснити, яким чином тимчасова споруда, встановлена патронатом місцевих чиновників, виявилася без документів.