"Кадетська співдружність" та "Громадянський Корпус" вручили Ігорю Колежнюку медаль "Патріот України"

2016 04 04 kolezhniuk 01

gerb OdessaВсеукраїнська Асоціація "Кадетська співдружність" разом з ГО "Громадянський Корпус" (в особі Президента Солодкого Р.В.), нагородили медаллю "Патріот України" Колежнюка Ігора Васильовича, який проходить службу в ВМС України. Нагородження відбувалось 01.04.2016 р. у Військово-морському ліцеї  м. Одеса.  Ігор Василович висловив подяку за шанобливе ставлення до військових та патріотичний дух присутніх, а суворівці-одесити зібрали кошти для придбання ліцеїстам нових меблів.

Детальніше...

У колег-підприємців, власників кіосків з Одеси, ті ж проблеми, що і у столиці, повідомляють ЗМІ

gerb OdessaПротестуючі збунтувалися через знесення кіосків міською владою, повідомляє "Корреспондент" з посиланням на сайт 048.ua.

В Одесі торговці зі Старосінної площі перекрили дві вулиці недалеко від ринку Привоз, що призвело до утворення великої пробки по всьому центру міста.

Причиною бунту стало знесення торгових кіосків місцевою владою. Для перешкоди знесенню торговці перекрили дві вулиці - Водопровідну в районі Новощепний ряду і Старосінний площа в районі залізничного вокзалу.

ЛІБЕРАЛІЗАЦІЯ ТОРГІВЛІ В ОДЕСІ

gerb OdessaНа розширеному засіданні міських чиновників під головуванням Одеського міського голови 14.07.2015 об 11:00 були прийняті дуже важливі рішення, про які варто написати докладно.

Підприємцям-власникам МАФ-ів були запропоновані ТРИ варіанти оформлення документації на їх торгові кіоски:

1) Підприємець, що має старий МАФ в центрі міста замінює його на "Вінтаж" або "Марсель" і протягом тижня отримує документи на П'ЯТЬ РОКІВ.

Детальніше...

Як будуть виглядати кіоски в Одесі на думку ЗМІ

.

gerb OdessaДля покращення якості архітектурного середовища розроблено нові типи тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, а також нові зупинкові комплекси у цьому ж стилі.

Більш детально читайте на сайті Informator.od.ua >>

В Одесі відбулася тепла зустріч випускників військових училищ

В Одесі відбулася тепла зустріч випускників військових училищ

gerb Odessa15 листопада президент ГО «Громадянський Корпус» Роман Солодкий та керівник Білоцерківської філії «Громадянського Корпусу» Владислав Карпенко відвідали Одесу, де в дружній та товариській атмосфері відбулася зустріч випускників двох військових навчальних закладів – Одеського вищого загальновійськового командного училища та Київського вищого загальновійськового командного училища.

За всю історію свого існування ці два училища були дуже тісно пов'язані між собою, отож їх вихованці мали багато спільних спогадів та приводів до святкування.

Детальніше...

В Одесі СБУ викрила злочинний механізм вимагання хабарів від бізнесменів

Служба безпеки Україні викрила та припинила злочинний механізм одержання хабарів керівництвом двох управлінь Одеської міської ради від суб'єктів підриємницької діяльності, які займаються роздрібною торгівлею на території міста.

Встановлено, що посадові особи вимагали від підприємців майже 100 тисяч доларів США за документи для встановлення кіосків у центральних районах Одеси.

3 жовтня ц.р. в одному з одеських нічних клубів співробітники СБУ затримали на «гарячому» посередницю під час одержання другої частини хабара - 9 тисяч доларів США. Перші 10 тисяч доларів хабарники отримали на початку вересня. Усі факти протиправних дій було задокументовано правоохоронцями.

Того ж дня у рамках кримінального провадження СБУ затримала посадовців у їхніх робочих кабінетах.

Наразі двом посадовим особам Одеської міськради повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Тривають оперативно-слідчі дії.

Прес-центр СБ України

Представляємо Одеський відокремлений підрозділ «Громадянського Корпусу».

Згідно із зареєстрованою новою редакцією Статуту «Громадянського Корпусу» у 2014 році наша організація офіційно відкриває свої філії в інших містах України на базі вже існуючих представництв.

Представляємо Одеський відокремлений підрозділ «Громадянського Корпусу».

Керівник підрозділу – Шнирьов Павло Владиленович, 1954 р.н.
У 1975 р. закінчив Московське вище командне загальновійськове училище ім. ВР РРФСР, у 1988 рр. з відзнакою закінчив чотирирічне навчання у військовій академії РВС Республіки Куба, а в 1997 р. оперативно-стратегічний факультет Національної академії ЗС України. Магістр державного військового управління. Службу проходив на командних і штабних посадах в системі військової розвідки МО СРСР та України.
З листопада 2002 р. генерал-майор запасу. Бере участь у громадському та суспільно-політичного життя у якості координатора та керівника низки громадських організацій Одеської області.

Детальніше...

Тимчасові споруди в Одесі

Продовжуємо публікувати інформацію про кіоски в Одесі.

Цього разу - підбірка фото.

Тимчасові споруди в Одесі

Детальніше...

В Одесі з кіосками не панькаються

Костусєв розбиває кувалдою мафи

Вивчаючи ситуацію з кіосками у місті-герої Одеса, можна побачити різні підходи до них - від прагнення перейти на європейський стиль до рішучого знесення незаконно облаштованих МАФів.

Про останнє читайте за посиланнями далі.

Костусев разбил кувалдой одесский МАФ

В Одессе снесли незаконный пляжный киоск

"Громадянський Корпус" починає відслідковувати ситуацію з МАФами в Одесі

Нові кіоски в Одесі

Кілька років ГО "Громадянський Корпус" співпрацював з одеськими колегами в соціально-культурній площині, брав участь в численних заходах. Зараз ситуація переходить у практичну площину, і наша організація починає моніторинг ситуації з МАФами у цьому місті.

Детальніше...