Бюлетень з новинами Київської ТПП за травень-червень 2016 року

Новини партнерів >>

2016 07 08 bulletin ktpp

Завантажити бюлетень у форматі PDF>>

ktpp firm blanc

Шановні члени і партнери Київської торгово-промислової палати!
Вашій увазі пропонується черговий Інформаційний Бюлетень з новинами Київської ТПП за травень-червень 2016 року.

На сторінках бюлетеню  ви ознайомитеся з анонсами міжнародних виставок  на найближчий час, участь в яких пропонує  Центр підтримки експорту Київської ТПП та комерційними пропозиціями партнерів КТПП. 
Все це та багато іншого читайте у новому випуску Інформаційного Бюлетеня Київської ТПП.

Детальніше...

Запрошення на експертне обговорення законопроекту_внутрішня торгівля_тимчасові споруди

logo CIPE

 

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в експертному обговоренні пропозицій законодавчих ініціатив щодо регулювання деяких аспектів внутрішньої торгівлі та впорядкування окремих питань розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності

Захід відбудеться у вівторок, 7 червня, в приміщенні Представництва Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).

Початок о 10:30.

Адреса: м. Київ, вул. Михайлівська, 12-Б, офіс 5

Детальніше...

Курси агентства з міжнародного співробітництва Ізраїлю МАШАВ

Новини партнерів >>

minekonom logoВ рамках посилення співробітництва між Україною та Державою Ізраїлем Мінекономрозвитку запрошує зацікавлені організації до участі у курсах, що проводить Агентство з міжнародного співробітництва Ізраїлю МАШАВ.

Діяльність МАШАВ спрямована на розвиток сільського господарства, підприємництва, туризму, охорони здоров’я, високих технологій.

Детальний перелік курсів та вимоги до потенційних кандидатів можна знайти за електронною адресою: http://mfa.gov.il/MFA/mashav/Courses/Pages/default.aspx.

Курси проводяться в Ізраїлі або Україні як англійською, так і російською мовами та тривають від 5 днів до 2 тижнів.
Наголошуємо, що МАШАВ повністю або частково відшкодовує витрати на участь у даних курсах.

Із запитаннями щодо участі у курсах просимо звертатися до Посольства Держави Ізраїль в Україні за електронною адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">.

Детальніше...

МЕХАНІЗМ НЕЗАЛЕЖНОГО ЗВІТУВАННЯ (МНЗ): УКРАЇНА ЗВІТ ЗА 2014–2015

Новини партнерів >>

OG UkraineReport 2016 final Page 001

rada pidpr KMUПлан дій України містив різноманітні зобов’язання з питань доступу до інформації, залучення громадянського суспільства, електронного урядування та запобігання корупції. Попри складну політичну ситуацію, Україна досягнула значного прогресу в ухваленні важливих законів, спрямованих на те, щоб зробити владу відкритішою та посилити її підзвітність. Наступний план дій міг би містити конкретніші кроки для ефективного впровадження ухвалених законів та зосередитися на інших сферах, таких як публічні закупівлі та перевірка декларацій службовців.

Завантажити PDF >>

Дорожня карта щодо покращення позицій України у рейтингу Doing business

Новини партнерів >>

rada pidpr KMUЗ метою покращення бізнес-клімату в Україні та підвищення позицій України у рейтингу Doing Business, Мінекономрозвитку спільно з Офісом ефективного регулювання (Better Regulation Delivery Office), розробило дорожню карту, що складається з 43 пунктів. Виконання цих пунктів має вивести Україну в ТОП-20 країн світу з найкращим бізнес-кліматом за версією Світового банку в 2017 році (Doing Business 2018). Дорожня карта затверджена Розпорядженням КМУ 1406 від 16 грудня 2015 року.

Детальніше...

У ДРС відбулося громадське обговорення проекту рішення Київської міської ради про розміщення тимчасових споруд

Новини партнерів >>

2016 03 18 drs grom sluh

derzh reg sluzhba logo3 березня у ДРС відбулося громадське обговорення проекту рішення Київської міської ради «Про деякі питання розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Києві». Участь у заході взяли Голова ДРС Ксенія Ляпіна та Голова Громадської ради при ДРССергій Доротич. Серед присутніх: представники малого та середнього підприємництва, центральних органів виконавчої влади, громадських об’єднань та ЗМІ. Запрошувались до обговорення також представники КМДА.

Вищезгаданий проект рішення КМДА надійшов на погодження до ДРС та викликав резонанс серед підприємців у зв’язку з інцидентами, що сталися нещодавно у Києві. За словами підприємців, у столиці, під виглядом демонтажу незаконно встановлених тимчасових споруд, відбувається порушення прав підприємців, пошкодження їх майна та перешкоджання підприємницькій діяльності, про що свідчать відео з місця подій. Неввічливі «зелені чоловічки» накидаються на підприємців, які намагаються не допускати демонтаж тимчасових споруд. Така ситуація, крім іншого, загрожує й громадському спокою жителів міста.

Примітно, що співробітники поліції, які часто знаходяться поряд з місцем події, не реагують на факти порушення прав громадян, загрози їхньому здоров’ю, пошкодження приватної власності.

Детальніше...

Діяльність ТППУ у березні 2016 р.: подорож до КНР

Новини партнерів >>

Бізнес- подорож до Китаю на Міжнародну виставку Go China 19-26 квітня 2016р.

tppu logoChina gerb

Шановні колеги!

Раді Вас проінформувати, що Торгово - промислова палата України продовжує підтримувати український бізнес.

Враховуючи позитивні результати проекту China Homelife Poznan 2015, Палата організовує пільгову бізнес - місію до м. Шанхай (КНР) на Міжнародну виставку Go China, яка відбудеться 19 -26 квітня 2016 року.

Орієнтовна вартість поїздки - 1200 долл. США, що включає авіапереліт, cтрахування, проживання в 4-х зірковому готелі 5-7 ночей, перекладач, трансфер від аеропорту до готелю і назад; харчування на період виставки, відвідування виставки та ділова програма, супроводження.

Щиро запорошуємо взяти участь у заході!!!
УВАГА! Кількість місць обмежена!!!!!!
Чекаємо на реєстрації учасників до 15 березня 2016 року, після чого всі заявки будуть відправлені в Китай для підтверження,
Департамент міжнародних презентаційних заходів та виставок ТПП України.

Завантажити архів: інформлист та анкета, реєстраційна форма, пам'ятка щодо подачі документів >>

II национальный форум по поддержке экспорта 27-28 апреля 2016

Новини партнерів >>

tppu logo

27-28 апреля 2016 года в ТПП Украины под патронатом Президента Украины и Кабинета Министров Украины будет проходить II национальный форум по поддержке экспорта под девизом «Открываем страны. Объединяем бизнес».

   Цель Форума - формирование четкого понимания и обсуждения практических вопросов ведения внешнеэкономической деятельности и налаживания кооперационных связей с бизнесом различных стран мира, экспорта украинской продукции в ЕС и импорта европейской продукции в Украину.

На Форуме будут обсуждаться горячие и острые темы:

  •     соглашении о ЗСТ между Украиной и ЕС 100 дней: что изменилось во взаимной торговле за это время?
  •     Украина - страны NAFTA: новые горизонты сотрудничества;
  •     преодоление коррупции в сфере внешнеэкономической деятельности;
  •     Киев-2016: перспективы экспортно-импортных отношений столицы со странами мира;
  •     государственная поддержка экспортоориентированных отраслей экономики - очередной груз или инвестиции в будущее?
  •     новая стратегия взаимоотношений Украины со странами Африки в 2016-2020 гг.;
  •     Украина - Китай в контексте реализации проекта «Экономический пояс «Шелковый путь», роль и место Украины.

Узнайте больше>>
  

Програма East Invest 2 проведе серію заходів для бізнес-спільноти у Києві

Новини партнерів >>

 

Шановні колеги,

Інформую Вас, що протягом 14-18 березня у Києві відбудеться серія семінарів з питань членства та адвокації для бізнес-асоціацій, а також два круглі столи для обговорення Індексу політики малого і середнього бізнесу за 2016 рік.

Заходи організовані в рамках East Invest 2 – компонент розвитку діалогу бізнесу і громадськості, Ремісничою палатою України в тісній співпраці з Міжнародною академією менеджменту.

Участь у заході безкоштовна. Завантажити програму і зареєструватися на веб-сайті Національної платформи МСБ >>

З повагою,
Керівник Секретаріату
Ради підприємців при КМУ
Забловський А.В.

(044) 256 71 01
(066) 252 00 18
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.