Коло ст. м. «Дорогожичі» та «Арсенальна» захищали права київських підприємців

10 вересня 2014 р. коло м. «Дорогожичі» ГО «Громадянський Корпус» організував мітинг на захист своїх учасників та підприємців, чиї кіоски розташовані коло вказаної станції.

Представники КП «Київблагоустрій» розглядали можливість демонтажу МАФів, мотивуючи їх знаходженням у «двадцятиметровій зоні» безпеки метрополітену.

Підприємці, в свою чергу, вказували на неясність розмітки цієї зони. Так, нещодавно до існуючої обмежувальної лінії додалася ще одна, вже за сорок метрів. Зрозуміло, що у представників бізнесу виникло бажання розібратися, за чиєю вказівкою та на підставі яких нормативних актів це було зроблено.

До розгляду заплутаних питань з документами долучилися директор КП «Київблагоустрій» Іван Кліпа та керівництво станції «Дорогожичі». Підприємці готові до діалогу та компромісного вирішення наболілих проблем, процес порозуміння триває.

В цей же день КП «Київблагоустрій» завітав і до м. «Арсенальна» в гості до підприємців, що мають необхідні документи, але тим чи іншим чином зачіпають 20-метрову зону безпеки коло виходу з метро. Власникам торгових точок було запропоновано власними силами перемістити свої об’єкти до інших місць розташування, що й було виконано.