Лист ГО "Громадянський Корпус" до КМДА з приводу створення спеціалізованого підрозділу у складі Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону

GK blank zagolovok

DND-spetszagin-logo
Вих. № 129 від 03.07.2014 р.                    

Київська міська державна адміністрація

                   01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

    

Щодо створення спеціалізованого підрозділу

у складі Київського міського громадського

формування з охорони громадського порядку

і державного кордону

Громадська організація «Громадянський Корпус», що з 2009 р. об’єднує підприємницькі кола малого та середнього бізнесу м. Києва, значна частина яких здійснює свою діяльність з використанням тимчасових споруд, засвідчує свою повагу.

Повідомляємо, що з метою захисту та правопорядку навколо майна підприємців, їх особистої безпеки та забезпечення громадського порядку в столиці, на загальних зборах «Громадянського Корпусу» його членами було висунуто ініціативу про запровадження самостійного захисту їхніх тимчасових споруд. Правління підтримало цю ініціативу та 24 квітня ц.р. ухвалило рішення про створення спеціалізованого підрозділу столичної варти «Громадянський Корпус» відповідно до норм Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22.06.2000 р.
№ 1835-ІІІ
. З 26 червня ц.р. спеціалізований підрозділ було офіційно зараховано
до складу Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.

Завданнями підрозділу буде забезпечення громадського порядку та боротьби
зі злочинністю, у т.ч. охорона правопорядку навколо майна його учасників, взаємодія з районними відділеннями органів внутрішніх справ у м. Києві, штабами самооборони, районними в м. Києві державними адміністраціями, а також надання сприяння Управлінню контролю за благоустроєм Київської міськдержадміністрації у здійсненні заходів з благоустрою столиці.  

«Громадянський Корпус» готовий до співпраці з органами виконавчої влади міста для забезпечення громадського порядку в столиці.

Президент ГО «Громадянський корпус»,

член Ради підприємців

при Кабінеті Міністрів України                                                            Р.В.Солодкий

Конт. особа: Безродний В.О.

093-620-93-93

067-215-15-15