Штаб Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону накреслив план роботи на IV квартал 2014 р.

DSC 003325 вересня 2014 р. в приміщенні кінотеатру «Київ» відбулося засідання штабу Київського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону, де керівник формування Дмитро Шацький підвів підсумки роботи структурних підрозділів за дев’ять місяців поточного року, проаналізував роботу постійних груп за весняно-літній період, проінформував про результати щорічного навчання членів формування.

Детальніше...

Коло ст. м. «Дорогожичі» та «Арсенальна» захищали права київських підприємців

10 вересня 2014 р. коло м. «Дорогожичі» ГО «Громадянський Корпус» організував мітинг на захист своїх учасників та підприємців, чиї кіоски розташовані коло вказаної станції.

Представники КП «Київблагоустрій» розглядали можливість демонтажу МАФів, мотивуючи їх знаходженням у «двадцятиметровій зоні» безпеки метрополітену.

Підприємці, в свою чергу, вказували на неясність розмітки цієї зони. Так, нещодавно до існуючої обмежувальної лінії додалася ще одна, вже за сорок метрів. Зрозуміло, що у представників бізнесу виникло бажання розібратися, за чиєю вказівкою та на підставі яких нормативних актів це було зроблено.

Детальніше...

На м. «Палац Спорту» ГО «Громадянський Корпус» захищав своїх учасників

5 вересня 2014 р. учасники ГО «Громадянський Корпус» в районі м. «Палац Спорту» проводили мітинг, спрямований на захист кіосків учасників організації від демонтажу.

З підприємцями зустрівся директор КП «Київблагоустрій» Іван Кліпа  Розмова та інспекція ТС тривала рекордний час – 11 хвилин. Позитивні результати спілкування:

1) Розмова велася у ввічливому тоні, сторони не псували нервів одна одній.

2) Під час спілкування був знайдений компроміс, визначені місця, куди власники ТС повинні власноруч перемістити свої споруди.

3) КП «Київблагоустрій» не витратив грошей з міського бюджету на демонтаж.

4) Підприємці залишилися задоволені роботою міських комунальних підприємств.

«Громадянський Корпус» вітає таку конструктивну позицію представників міської влади та сподівається на розвиток такої співпраці з підприємцями.

Детальніше...

Лист ГО "Громадянський Корпус" до КМДА з приводу створення спеціалізованого підрозділу у складі Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону

GK blank zagolovok

DND-spetszagin-logo
Вих. № 129 від 03.07.2014 р.                    

Київська міська державна адміністрація

                   01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

    

Щодо створення спеціалізованого підрозділу

у складі Київського міського громадського

формування з охорони громадського порядку

і державного кордону

Громадська організація «Громадянський Корпус», що з 2009 р. об’єднує підприємницькі кола малого та середнього бізнесу м. Києва, значна частина яких здійснює свою діяльність з використанням тимчасових споруд, засвідчує свою повагу.

Повідомляємо, що з метою захисту та правопорядку навколо майна підприємців, їх особистої безпеки та забезпечення громадського порядку в столиці, на загальних зборах «Громадянського Корпусу» його членами було висунуто ініціативу про запровадження самостійного захисту їхніх тимчасових споруд. Правління підтримало цю ініціативу та 24 квітня ц.р. ухвалило рішення про створення спеціалізованого підрозділу столичної варти «Громадянський Корпус» відповідно до норм Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» від 22.06.2000 р.
№ 1835-ІІІ
. З 26 червня ц.р. спеціалізований підрозділ було офіційно зараховано
до складу Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.

Завданнями підрозділу буде забезпечення громадського порядку та боротьби
зі злочинністю, у т.ч. охорона правопорядку навколо майна його учасників, взаємодія з районними відділеннями органів внутрішніх справ у м. Києві, штабами самооборони, районними в м. Києві державними адміністраціями, а також надання сприяння Управлінню контролю за благоустроєм Київської міськдержадміністрації у здійсненні заходів з благоустрою столиці.  

«Громадянський Корпус» готовий до співпраці з органами виконавчої влади міста для забезпечення громадського порядку в столиці.

Президент ГО «Громадянський корпус»,

член Ради підприємців

при Кабінеті Міністрів України                                                            Р.В.Солодкий

Конт. особа: Безродний В.О.

093-620-93-93

067-215-15-15

Детальніше...

На основі ГО «Громадянський Корпус» створено окремий спеціальний підрозділ Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону: ми стаємо на варті правопорядку в столиці

 

«Громадянський Корпус» на варті правопорядку в столиці

26 червня на загальних зборах представників районних штабів Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону окремий спеціальний підрозділ ГО «Громадянський Корпус» одностайно було включено до складу даної організації.

Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.

 

DND-spetszagin-logo

27 червня у приміщенні КЦ Кінотеатр «Київ» відбулася урочиста церемонія вручення членам окремого спеціального підрозділу «Громадянський Корпус» посвідчень Київського міського громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону.

Детальніше...