Активісти «Громадянського корпусу» разом із бійцями поліцейського батальйону «Луганськ-1» завітали до Кремінського дитячого табору «Мрія», що на Луганщині

2016 07 01 mriya 01

lugansk gerbЗ самого початку проведення антитерористичної операції на території Луганщини члени громадської організації «Громадянський Корпус» з особливою увагою і турботою опікуються дітьми учасників антитерористичної операції та переселенців.

Активісти «Громадянського корпусу», підтримуючи тісні взаємини з бійцями батальйону «Луганськ-1», спільно організовують різноманітні патріотично-виховні заходи з вихованцями учбових закладів Луганщини та дітьми, які у літній період відпочивають та оздоровлюються у дитячих таборах, і це стало вже своєрідною традицією.

Так, і цього разу, 22 червня, представники громадської організації «Громадянський корпус» разом із бійцями батальйону завітали у Кремінський дитячий табір «Мрія». Відчувалось, що діти з радістю очікували своїх друзів. Музичні привітання, танці, флешмоб, малюнки в подарунок – такими дитячими акціями зустрічали вихованці табору своїх дорогих гостей. А потім, разом грали у настільний теніс, футбол і фотографувались на пам'ять.

Керівник Луганського філіалу «Громадянського Корпусу» Олена Стеценко від імені організації подарувала кожній дитині спеціально підготовлені для цієї зустрічі книжки. А заступник командира батальйону Костянтин Скліфус подарував табору прапор батальйону «Луганськ-1» та розповів дітям про те, як у травні 2014 року бійці батальйону дислокувались саме на території цього дитячого табору і не давали можливості бойовикам та їх диверсійним групам протиснутись у глибину території Луганщини.

- Ми вдячні долі, що вона подарувала нам вірних та надійних друзів таких як громадська організація «Громадянській Корпус», особливо в особі Романа Солодкого та Олени Стеценко. Вони не тільки надають волонтерську допомогу бійцям нашого батальйону, а ще й опікуються дітьми учасників антитерористичної операції та переселенців. Протягом останніх років дуже мало приділялось уваги саме патріотичному вихованню наших дітей, тому спільно з «Громадянським Корпусом» ми цей пробіл виправляємо, - розповів Костянтин Скліфус.

- Все що ми робимо, це заради щасливих дитячих очей, щирих посмішок та світлого майбутнього наших дітей, - підкреслила Олена Стеценко.

Волонтер відокремленого підрозділу ГО "Громадянський Корпус" в Луганській області Тетяна Погукай

2016 07 01 mriya 02

2016 07 01 mriya 03