"Громадянський Корпус" започаткував нову традицію: "патріотичну літературу - молоді!"

2016 06 10 polozhentsev

lugansk gerbПоряд з відвідуванням військових частин і підрозділів зони АТО, волонтери «Громадянського корпусу», що проживають в прифронтовому і прикордонному місті Лисичанську Луганської області України, вже другий рік поспіль вручають в кожну бібліотеку і кожну школу літературу серії «Бібліотека українського воїна».

Тим самим надається допомога молоді та проявляється турбота до виховання майбутніх захисників Вітчизни тут, на Сході України.

Цю нову традицію ініціював президент ГО «Громадянський корпус» Солодкий Р.В., який з самого першого дня війни на Сході України не тільки вважає, але і робить багато для того, щоб якомога більше уваги приділялося в цей складний кризовий для України час героико- патріотичному вихованню школярів та молоді зони АТО.

Тому міська влада Лисичанська, особливо відділи освіти, культури і роботи з молоддю, а також батьки школярів вдячні волонтерам ГО «Громадянський корпус» за постійно отримувану героїко-патріотичну літературу серії «Бібліотека українського вояка», за прищеплення підростаючому поколінню почуття патріотизму і любові до України, за збереження славних бойових традицій українського війська.

волонтер відокремленого підрозділу ГО «Громадянський корпус» у Луганській області, полковник у відставці Положенцев Ю.П.