«Громадянський корпус» привітав бійців батальйону «Луганськ-1» з другою річницею з дня створення

2016 05 27 lugansk 1 01 

lugansk gerbТільки разом ми – сила! Сьогодні це відчувалось як ніколи. Дуже важко передати словами атмосферу єдності, яка панувала на заході з нагоди святкування другої річниці з дня створення батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1». Навіть проливний дощ не зміг завадити чудовому настрою та дружній обстановці.

Привітати бійців з «днем народження», висловити найщиріші побажання та підтримати прийшли справжні друзі – громадські активісти, волонтери, керівники силових підрозділів та органів виконавчої влади, медики та представники інших структур.

Відчуття гордості за працівників батальйону не покидало. Та хіба можна не пишатися цими мужніми чоловіками. Саме вони – прості вчителі, медики, інженери, підприємці та правоохоронці, першими вступили до лав добровольчого батальйону, щоб захистити цілісність нашої країни.

І за ці два роки хлопці відчули на собі усі тяготи війни. У них немає ротації, вони увесь цей час несуть службу у зоні АТО, у так званій «сірій зоні» - безпосередньо на лінії розмежування, де під час бойових чергувань піддаються ворожим обстрілам зі стрілецької та важкої зброї. Саме вони першими прибули у м. Сватове, щоб рятувати мирних мешканців, коли там сталася страшна надзвичайна подія. Вони не шкодують ні свого життя, ні здоров’я заради збереження суверенітету і територіальної цілісності України, заради миру на нашій землі.

«Я з великою повагою ставлюся до всіх військових, які захищали і захищають нашу Батьківщину, - наголосила керівник луганської філії громадської організації «Громадянський корпус» Олена Стеценко. Але до бійців батальйону «Луганськ-1» у мене особливе відношення. Ви – унікальні. Ви не покинули свою рідну Луганщину в тяжкий, дуже скрутний час. Ви залишили свої домівки, і з мужністю та високим почуттям патріотизму бороните нашу землю від російського окупанта. І те, що вас поважають, підтримують та допомагають наші громадяни, свідчить про те, що тільки разом ми – сила. А, значить, перемога буде за нами! Бережи вас Боже, наші герої! Слава Україні!

 

 

2016 05 31 pogukayМатеріал підготувала представник Відокремленого підрозділу ГО "Громадянський Корпус" в Луганській обл., волонтер Тетяна Погукай

 

 

 

 

 

 

 

 

2016 05 27 lugansk 1 02

2016 05 27 lugansk 1 03

2016 05 27 lugansk 1 04

2016 05 27 lugansk 1 05

2016 05 27 lugansk 1 06

2016 05 27 lugansk 1 07

2016 05 27 lugansk 1 08