Олену Стеценко нагороджено орденом княгині Ольги III ст.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №80/2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:
 

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

Стеценко ОленаOlga 3

СТЕЦЕНКО Олену Леонідівну - керівника відокремленого підрозділу громадської організації "Громадянський корпус" у Луганській області.

Олена Стеценко проводить активну волонтерську діяльність з допомоги дітям Луганської області та військовослужбовцям Національної гвардії України в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

2016 08 08 angely rivne ato 02

Волонтер відокремленого підрозділу ГО "Громадянський Корпус" в Луганській області з головою Луганської обласної державної адміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом на церемонії нагородження 25 травня 2016 р.

Довідка:

О́рден княги́ні О́льги I, II, III ступеня — державна нагорода України для відзначення жінок за визначні заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім'ї. (Джерело інформації >>)