Наш волонтер очолила Луганську обласну Спілку учасників бойових дій та волонтерів АТО і допомагає дітям Луганщини

2016 10 06 boltkova 08

 

16 вересня в м. Севєродонецьку відбулися установчі збори по заснуванню Громадської Спілки «Луганська обласна спілка учасників бойових дій та волонтерів АТО». Ідею з об’єднання громадських організацій, що піклуються учасниками бойових дій, підтримали найбільш активні громадські формування та волонтерські організації області. Присутні обговорили робочі питання, шляхом відкритого голосування затвердили Статут та обрали керівника спілки. Ним стала голова БО "БФ Допомога і Справа", волонтер "Громадянського Корпусу Ірина Болткова.

Детальніше...

Фестиваль ромської культури в Лисичанську

2016 09 14 roms fest 01

lugansk gerb8 квітня за підтримки предстаника ГО "Громадянський Корпус" в Луганській області Олени Стеценко та волонтера органызації Світлани Боровкової в м. Лисичанську на базі КЗ "НВК "Гарант" у Міжнародний день ромів відбувся перший в Луганській області фестиваль ромської культури.

У рамках фестивалю громада міста ознайомилася  з традиціями ромів Луганщини, культурою та особливостями ромського етносу. З музичним привітанням на свято завітали циганський ансамбль "Чорний жемчуг" з м. Кремінної та ансамбль народного інструменту "Сувенір" Лисичанської музичної школи. Фестиваль пройшов за медіапідтримки першого в Україні ромського радіо "Чірікло".

Детальніше...

Олену Стеценко нагороджено орденом княгині Ольги III ст.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №80/2016

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково- технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:
 

Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня

Стеценко ОленаOlga 3

СТЕЦЕНКО Олену Леонідівну - керівника відокремленого підрозділу громадської організації "Громадянський корпус" у Луганській області.

Детальніше...

Ангели з Полісся завітали до Кремінного

2016 08 08 angely rivne ato 04

lugansk gerb25 серпня 2016 р. в Свято-Сергіївському Кремінському монастирі відбулася передача військовими м. Краматорська ангелів, зібраних та приверезених Рівненським обласним музично-драматичним театром.

Театр гастролював у зоні АТО в Донецькій області.

Серед експонатів помітне місце посідає ангел з льону (льон - це символ Полісся), прикрашений місцевою вишивкою - червоною гладдю.

Детальніше...

Навстречу 30-летию ветеранского движения

Благодарю волонтеров за поддержку ветеранов зоны АТО.

2016 07 25 polozhentsev

lugansk gerbМне, как волонтеру ОО «Гражданский корпус», накануне 25 июля 2014 года, а это дата 2 - ой годовщины освобождения Лисичанска от незаконных, вооруженных бандформирований, хочется рассказать о другой не менее значимой дате.

Подчеркну, что, после освобождения Лисичанска, в августе 2014 года исполняется 2-ая годовщина волонтерского движения ОО «Гражданский корпус» в зоне АТО.

Именно, в августе 2014 года была начата членами Всеукраинской ассоциации выпускников суворовских училищ волонтерская эпопея, а затем она была продолжена на достойном, высоком уровне волонтерами ОО «Гражданский корпус».

Детальніше...

Активісти «Громадянського корпусу» разом із бійцями поліцейського батальйону «Луганськ-1» завітали до Кремінського дитячого табору «Мрія», що на Луганщині

2016 07 01 mriya 01

lugansk gerbЗ самого початку проведення антитерористичної операції на території Луганщини члени громадської організації «Громадянський Корпус» з особливою увагою і турботою опікуються дітьми учасників антитерористичної операції та переселенців.

Детальніше...

"Громадянський Корпус" започаткував нову традицію: "патріотичну літературу - молоді!"

2016 06 10 polozhentsev

lugansk gerbПоряд з відвідуванням військових частин і підрозділів зони АТО, волонтери «Громадянського корпусу», що проживають в прифронтовому і прикордонному місті Лисичанську Луганської області України, вже другий рік поспіль вручають в кожну бібліотеку і кожну школу літературу серії «Бібліотека українського воїна».

Тим самим надається допомога молоді та проявляється турбота до виховання майбутніх захисників Вітчизни тут, на Сході України.

Цю нову традицію ініціював президент ГО «Громадянський корпус» Солодкий Р.В., який з самого першого дня війни на Сході України не тільки вважає, але і робить багато для того, щоб якомога більше уваги приділялося в цей складний кризовий для України час героико- патріотичному вихованню школярів та молоді зони АТО.

Тому міська влада Лисичанська, особливо відділи освіти, культури і роботи з молоддю, а також батьки школярів вдячні волонтерам ГО «Громадянський корпус» за постійно отримувану героїко-патріотичну літературу серії «Бібліотека українського вояка», за прищеплення підростаючому поколінню почуття патріотизму і любові до України, за збереження славних бойових традицій українського війська.

волонтер відокремленого підрозділу ГО «Громадянський корпус» у Луганській області, полковник у відставці Положенцев Ю.П.

Детальніше...

В єдності - сила! В силі – перемога! (гра "Сокіл"/"Джура" в Луганській області)

2016 06 02 dzhura lugansk 01

lugansk gerbДіти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Саме сьогодні, в цей чудовий день, відбулося урочисте відкриття обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької гри «Сокіл» («Джура»), ідеєю якої є виховання шляхетності, мудрості та відваги.

Висока честь приймати команди учасників змагань, які приїхали з усіх куточків Луганщини, випала саме вихованцям Кремінської школи-інтернату №3 та Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії».

Детальніше...

Ветераны о праздновании Дня пограничника в зоне АТО

2016 05 31 polozhetsev den pogran

lugansk gerbО проведении Дня пограничника в ныне прифронтовом и приграничном Лисичанске вот что сообщил наш волонтер , председатель Лисичанской городской организации ветеранов Украины Положенцев Ю.П..:

27 мая 2016 года в Лисичанске для ветеранов погранвойск и личного состава оперативно-боевой пограничной комендатуры "Лисичанск" прошло городское торжественное собрание, посвященное Дню пограничника. На нем городской голова Лисичанска Шилин С.И. наградил медалью "За службу Государству" 25 защитников государственной границы за добросовестное выполнение служебных обязанностей и поставленных боевых задач в зоне АТО. Также в торжественной обстановке знаками отличия Президента Украины "25 лет вывода войск из Афганистана" и грамотами Украинского союза ветеранов Афганистана были награждены более 20 офицеров и рядовых погранвойск за выполнение боевых заданий по защите суверенитета и территориальной целостности Украины. Награждения стали возможны благодаря своевременному обращению руководителей Лисичанских городских ветеранских организаций к депутатам городского совета об оказании финансовой помощи в подготовке к Дню пограничника.

Детальніше...