Малий і середній бізнес Харкова: роздуми про історію і сучасність

2015 02 06 kharkiv maf 15

gerb KharkivЗ 2009 року харківські підприємці зіткнулися з жорсткою політикою місцевої влади по обмеженню малого бізнесу. Ці кроки були спрямовані на знищення споруд малих архітектурних форм і жодних можливостей вести свою справу на законних підставах. Так що ж відбувалося і як все помінялося? Почалося все з підготовки міста до Євро-2012. Під цією егідою розпочався масштабний благоустрій Харкова, де місця МАФам, на жаль, не було. Так, рішенням Виконкому з 2009 року було заплановано прибрати 2896 МАФів. З них 1682 знесли. У процесі була задіяна техніка комунальних підприємств. МАФи відвозились штрафний майданчик КП «Харківводоканал». Як правило, прибирали ті МАФи, що були встановлені самовільно, або у власників яких було відсутнє землевідведення. Сюди ж потрапили й ті кіоски, що стояли в «зоні відчуження», на станціях метро.

Усі власники МАФів, що підлягали знесенню, були заздалегідь попереджені. Щодня, співробітники інспекції з благоустрою та екології обходили території і виявляли незаконні споруди.

Детальніше...

Керівник Харківської філії організації Сергій Смирнов відвідав семінар в рамках реалізації проекту «Створення мережі регіональних центрів знань та експертизи задля підтримки реформ»

Керівник Харківської філії організації Сергій Смирнов відвідав семінар в рамках реалізації проекту «Створення мережі регіональних центрів знань та експертизи задля підтримки реформ»

6 вересня керівник відокремленого підрозділу "Громадянського Корпусу" у м. Харкові Сергій Смирнов взяв участь у семінарі, організованому ГО «Інститут професійного лобіювання та адвокасі» в рамках реалізації проекту «Створення мережі регіональних центрів знань та експертизи задля підтримки реформ».

Детальніше...

Кандидати на посаду голів териториальних фіскальних та митних органів пройдуть публічний відбір (прес-реліз)

 

Коаліція малого та середнього бізнесу Харківської області,

Асоціація приватних роботодавців

Україна,  м. Харків, вул. Плеханівська, 16, к. 35

(057)781-03-46
(099)561-92-87
(068)795-70-65

Харківська громадська люстраційна палата

                                                      

ПРЕС РЕЛІЗ

                                                                                                         

15 травня бізнес спільнота Харкова та громадянські активісти ініціювали відкритий конкурс на заміщення вакантної посади начальника Головного управління Міндоходов Харківської області.

22 травня відбулася публічна співбесіда, у якій взяло участь 4 кандидати. Журі складалося з 11 представників бізнес асоціацій та представників громадськості. Процес співбесіди транслювався онлайн. Це був перший в Україні досвід з висунення керівника територіального органу Міндоходов від бізнес спільноти за методикою, розробленою громадськістю.

Перше місце здобув Михайло Гагаркін - бізнесмен, юрист, що має відмінний досвід управління бізнесом, але не має досвіду держслужби, що не може бути визначальним недоліком. Таким чином, Міністерству доходів і зборів (на той момент, зараз Державна фіскальна служба) був запропонований кандидат на пост начальника територіального органу в Харківській області.

З 19 серпня 2014 року Рада з кадрових питань ДФС розпочинає відбір кандидатів, які мають намір зайняти посади начальників головних управлінь та митниць в областях, м. Києві Державної фіскальної служби України.

Засідання Ради проходитимуть з 19 по 26 серпня 2014 року згідно з оприлюдненим  графіком за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська,11-г.

22 серпня засідання Ради розгляне кандидатури від Харкова.

Регламент роботи Ради:

- з 9 год. 30 хв. до 15 год. 30 хв.;

- доповідь кандидата до 10 хв.;

- запитання, відповіді до 20 хв.

Для участі у засіданнях необхідно акредитуватися напередодні за телефонами:

для громадських організацій – 590-27-10.

для ЗМІ - 272-51-40, 590-27-43, 247-35-01.

Для забезпечення прозорості та публічності процесу запрошуємо до участі представників  ЗМІ та громадськості.

 
 

Нас постоянно спрашивают "Как присоединиться к "Ассоциации частных работодателей?"

ХОЧЕШЬ ОКАЗЫВАТЬ ВЛИЯНИЕ НА ГОСУДАРСТВО, ЧИНОВНИКОВ, РАЗВИВАТЬ СВОЙ БИЗНЕС И БЫТЬ УВЕРЕННЫМ В БУДУЩЕМ?

Это просто. ПРИСОЕДИНЯЙСЯ! Подробно ТУТ

 

ВНИМАНИЕ! ВСЕОБЩАЯ КОНСОЛИДАЦИЯ БИЗНЕСА! ПРИСОЕДИНЯЙСЯ!
Ты хочешь контролировать власть?
Ты хочешь влиять на принятие решений в сфере предпринимательства?
Ты против коррупции?
Ты больше не хочешь давать взятки?
Ты хочешь жить в свободной стране и честно вести бизнес?
Тогда тебе с нами по пути! Присоединяйтесь к нам, входи в Ассоциацию частных работодателей!

Мы выдвинули кандидата на должность налоговика области. Мы выступили с иннициативой, с нашими настоящими союзниками, по созданию люстрационной палаты. Мы внесли предложение по налоговому реформиромированию, мы за снижение ЕСВ. Завтра мы будем контролировать расходование бюджетных средств. 
АНКЕТА

г. Харьков, ул. Плехановская, 16, к. 35 (3 эт.)
Intertelekom (057)781-03-46
MTS (099)561-92-87
KievStar (068)795-70-65 

 
  Подать заявку на вступление!  
 

ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ! 

"АССОЦИАЦИЯ ЧАСТНЫХ РАБОТОДАТЕЛЕЙ"

 Ждем по адресу: г. Харьков, ул. Плехановская, 16, к. 35

Тел. (057)75-655-41 Пресс-секретарь Инна