Президент «Громадянського Корпусу» увійшов до складу Українсько-Словенської ділової ради

2015 07 09 slovenia

9 липня віце-президент «Громадянського Корпусу» з питань соціально-політичних досліджень Олександр Карбачинський за дорученням президента організації взяв участь в установчому засіданні української частини Українсько-Словенської ділової ради в Торгово-промисловій палаті України.

Під час засідання, яке відбулося за головування віце-президента ТППУ В.Короля, була заснована українська частина Ділової ради, затверджено її персональний склад та регламент роботи, обрано т.в.о. голови та координаційний комітет, призначено секретаря, визначені її заходи на друге півріччя 2015 р.

Серед інших членів Ділової ради до її складу було одноголосно обрано президента «Громадянського Корпусу», генерального директора ТОВ «Управляюча компанія «Фалькон» Солодкого Романа Володимировича.

Метою діяльності української частини Українсько-Словенської ділової ради є сприяння розвитку співробітництва між діловими колами України та Словенії, а також сприяння співробітництву між ними в галузі торгівлі, промисловості, туризму, інвестицій, передачі технологій, надання послуг, виконанню інших видів діяльності у сфері виробництва, банківської діяльності, навчання, підготовки кадрів та підвищення їх професійного рівня на базі учбових закладів та провідних компаній Словенії.

Угоду про створення Українсько-Словенської ділової ради було підписано президентом ТППУ Г.Чижиковим та президентом ТПП Словенії С.Г.Мілічем у рамках візиту української делегації до Словенії в листопаді 2014 р. У Словенії створена і активно працює словенська частина зазначеної ділової ради.

Для «Громадянського Корпусу» діяльність у рамках цього відкритого дорадчого органу ТППУ становить інтерес передусім у залученні словенських енергозберігаючих технологій до сфери роздрібної торгівлі в тимчасових спорудах, вивченні регуляторного клімату для роздрібної вуличної торгівлі та розвитку підприємництва в Словенії.

 

  • 1

tishenko2