Ржищів відзначає День міста

Мальовничий давній Ржищів 26 вересня 2014 р. відзначав День міста.

Зважаючи на обставини у країні, цього року не було масових загальноміських заходів.

Однак у ржищівчан є традиція – кожного року в цей день підводити підсумки роботи за рік, вшановувати найвидатніших співгромадян, які відзначилися у різних сферах життя міста – робітників, педагогів медиків, редактора місцевої газети, багатодітну матір.

У новому будинку культури міста також ділилися своїми досягненнями дитячі творчі колективи, відбувся невеличкий ярмарок мистецьких робіт.

Керівника міської громади Ржищева Миколу Спичака з Днем міста вітали вітчизняні підприємці, гості з Італії. Не лишився осторонь і «Громадянський Корпус» - від імені організації його привітали та вручили подарунки віце-президент ГО «Громадянський Корпус» Олександр Кудря та представник організації у Печерському районі Києва Олександр Івлєв.

«Громадянський Корпус» бажає громаді Ржищева процвітання, розвитку та подальшої плідної співпраці з нашою організацією.

  • Ми пам'ятаємо ...

      День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Запроваджений згідно з

  • Із Святом, волонтери України!

    Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день

  • 1

tishenko2