В Києві оголошено про створення Центру грузинської культури

В Києві анонсували відкриття Центру грузинської культури

Georgia-gerb3 липня в Києві відбулася зустріч екс-президента Михайла Саакашвілі та київського міського голови Віталія Кличка з представниками місцевої грузинської діаспори.

Виступаючи перед присутніми, Михайло Саакашвілі згадав про давню дружбу та традиції взаємодопомоги між українським та грузинським народом, він також наголосив, що зараз два народи спільно пишуть «сторінки історії».

Віталій Кличко сказав, що Україна стала батьківщиною для більш, ніж 300 тис. грузинів. Він також просив, при відкритті Центру грузинської культури, вважати його за найсильнішого грузина (що викликало бурхливі овації) і зізнався в любові до Грузії та її культури, згадав про «Революцію троянд», реформи та сумні сторінки історії. Також Кличко висловив впевненість, що тут він бачить безліч своїх гарних друзів, з якими разом досягне поставленої мети – реалізації реформ в Україні.

На зустрічі також були присутніми і учасники ГО «Громадянський Корпус» - член Правління,  представник організації в Дарницькому районі м. Києва Олег Тесленко та представник організації в Оболонському районі м. Києві Станіслав Сегеда.

 2014-07-03-gruzia-02

2014-07-03-gruzia-03

2014-07-03-gruzia-04

 

  • 1

tishenko2