1939-1945. Ніколи знову

Дорогі друзі!  Цього року минає 69 років з дня закінчення Другої Світової війни, 9 травня мільйони наших співвітчизників будуть вшановувати пам’ять тих, хто боровся проти ворожої навали і ціною великих зусиль переміг. Війна для українців почалася набагато раніше та закінчилась набагато пізніше офіційно визнаних дат. Україна втратила мільйони своїх синів та дочок, переважну частину свого промислового потенціалу.  Однак знайшлись сили для відбудови, бо всі сподівалися тільки на краще, лише на мирне життя. Сподівалися на те, що така трагедія не відбудеться знову. Зараз, коли Україна починає споглядати нову примару війни, як ніколи важливе побажання миру, чистого неба та впевненості у своїх силах. У цей день ми вітаємо наших ветеранів та повторюємо знову наше побажання: хай ніколи не повториться давня війна, нехай завжди буде мир на нашій землі.  З повагою – президент ГО «Громадянський Корпус» -  Роман Солодкий

Дорогі друзі!

Цього року минає 69 років з дня закінчення Другої Світової війни, 9 травня мільйони наших співвітчизників будуть вшановувати пам’ять тих, хто боровся проти ворожої навали і ціною великих зусиль переміг. Війна для українців почалася набагато раніше та закінчилась набагато пізніше офіційно визнаних дат. Україна втратила мільйони своїх синів та дочок, переважну частину свого промислового потенціалу.

Однак знайшлись сили для відбудови, бо всі сподівалися тільки на краще, лише на мирне життя. Сподівалися на те, що така трагедія не відбудеться знову.

Зараз, коли Україна починає споглядати нову примару війни, як ніколи важливе побажання миру, чистого неба та впевненості у своїх силах.

У цей день ми вітаємо наших ветеранів та повторюємо знову наше побажання: хай ніколи не повториться давня війна, нехай завжди буде мир на нашій землі.

З повагою – президент ГО «Громадянський Корпус»

Роман Солодкий