Беремо участь у консолідації вітчизняного малого та середнього бізнесу

Беремо участь у консолідації вітчизняного малого та середнього бізнесу

8-9 квітня експерт «Громадянського Корпусу» з міжнародних питань Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Форуму малого і середнього бізнесу: «Виклики на 2014-1017 роки», що був організований Центром міжнародного приватного підприємництва «СІРЕ – Україна».

Метою заходу було публічне обговорення потреб та формулювання пріоритетів розвитку малого і середнього бізнесу в Україні та коротко- та середньострокову перспективу та представлення Всеукраїнської громадської ініціативи «Національна платформа малого і середнього бізнесу України», метою якої є консолідація зусиль суб’єктів малого і середнього бізнесу усіх галузей та регіонів України для розвитку вітчизняної економіки, пожвавлення підприємницької активності, покращення умов ведення бізнесу в Україні та посилення її ролі в світовому економічному середовищі.


У роботі Форуму взяли участь Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В.Б. Гройсман,  Міністр економічного розвитку і торгівлі України П.М. Шеремета, Голова підкомітету з питань підприємництва та регуляторної політики  Комітету Верховної Ради України з питань підприємництва, регуляторної та антимонопольної політики Я.Я. Гінка, представники керівництва Центру міжнародного приватного підприємництва (США), Американської торговельної палати в Україні, Центру міжнародного приватного підприємництва «СІРЕ – США», Представництва Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні, Центру розвитку малого підприємництва Університет Корвінуса (Угорщина), Економічної програми Центру досліджень демократії (Болгарія), Стратегічної Ради мережі з адвокасі національних бізнес-асоціацій (Молдова), Конфедерації ділових кіл Львівщини, ГО «Альянс» (Донецьк), Асоціації приватних роботодавців (Харків), Вінницької торгово-промислової палати, Агенції місцевого розвитку південного регіону (Ізмаїл), Агенції місцевого економічного розвитку (Бурштин) та ін.

Представником «Громадянського Корпусу» була засвідчена готовність організації розглянути питання щодо приєднання до Всеукраїнської громадської ініціативи «Національна платформа малого і середнього бізнесу України».
 
За результатами роботи Форуму була ухвалена резолюція-звернення до Уряду та Верховної Ради України щодо першочергових потреб малого і середнього бізнесу, поставлені першочергові завдання для бізнес-об’єднань, що представляють малий і середній бізнес, а також визначені пріоритетні напрямки і завдання для майбутнього плану дій Національної платформи малого і середнього бізнесу.