Виставки LED & OLED Expo 2014 та спеціальна програма індивідуальних ділових переговорів B2B LED& OLED Expo2014» (22 - 26 червня 2014 р., м. Сеул, Південна Корея)

(Інформація від партнерів ГО "Громадянський Корпус")

 

№ 1705 – 6, 11 березня 2014 р.

Керівникам підприємств/організацій – членів Київської ТПП

Київська ТПП організовує на пільгових фінансових умовах візит делегації представників українських підприємств та компаій до Південної Кореї, м. Сеул, для відвідання Міжнародних виставок електронного обладнання та послуг LED & OLED Expo 2014 (www.ledexpo.comwww.oledexpo.com)  та участі у спеціальній програмі індивідуальних ділових переговорів «B2B LED& OLED Expo2014» з 22 по 26 червня 2014 р.  У виставці та програмі переговорів візьмуть участь понад 500 компаній з Південної Кореї, Азії, Америки та Європи, які представлять широкий спектр продукції та послуг у галузі електронної техніки та компонентів, модулів, панелей, дисплеїв, елементів живлення, супутніх електронних товар та процесів та ін.

Для українських учасників будуть організовані переговори (за участі перекладачів) на підставі заповнених анкет та реєстраційних форм.

Пільгова вартість участі складає еквівалент 350 долл. США+ПДВ, У вартість входить проживання у готелі 5*, робота перекладачів, трансфери, організація програми переговорів, оргвнесок тощо.

Вартість авіаквитка сплачується додатково. У разі завчасної реєстрації корейською стороною учасникам буде надано можливість компенсації 50% вартості авіаперельоту.

Запрошуємо Вас до участі. Заявки-анкети та реєстраційні форми приймаються до 24 квітня 2014 р.  

Для отримання детальної інформації, анкет та форми просимо звертатись до відділу зовнішніх зв’язків Київської ТПП т./ф. (044)482-04-34, 482-04-35, Полюдов Ігор Олександрович, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

З повагою,
Президент            М.В. Засульський

  • 1

tishenko2