Складність проблеми з київськими кіосками примусила суддю О. Огурцова перенести слухання на 31 березня, повідомляють ЗМІ

Складність проблеми з київськими кіосками примусила суддю О. Огурцова перенести слухання на 31 березня, повідомляють ЗМІАсоціація підприємців м. Києва звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з проханням визнати незаконним розпорядження КМДА від 13.12.2013 р. за №2251, а також відмінити це розпорядження.

Незадоволення громадськості викликало свавілля чиновників, які, на думку Асоціації, цілком довільно обмежили кількість місць у Комплексній схемі розташування ТС. Крім того, чиновниками при розробці схеми було порушено масу законів, повідомляє сайт КиевVласть.

При такому підході є загроза значній частині столичних підприємців, оскільки тих, хто не потрапив до Комплексної схеми, будуть зносити. Хоча багато з цих кіосків на протязі 15-20 років діяли цілком законно і мали всі потрібні на той час дозволи.

Суддя Огурцов проводив засідання 13 та 19 березня, на яких виявилося також, що Комплексна схема навіть не зареєстрована в Київському управлінні Міністерства юстиції. Крім того виявилося, що в КМДА, виходячи з даних Схеми, зовсім не гарантують збереження бізнесу великій кількості бізнесменів, які діють легально та платять податки.

Незрозуміло, розмірковує "КиевVласть", чому суддя просто не відмінив недоладне розпорядження, однак сподіваються, що на це стане політичної волі у нинішнього голови Київської міськдержадміністрації Володимира Бондаренка.

Більш детально читайте на сайті КиевVласть >>