3-ій щорічний автопробіг «Підприємцям з нами по дорозі!»

 

avto1 грудня за ініціативи ГО «Громадянський Корпус» відбудеться традиційний автопробіг «Підприємцям з нами по дорозі!», мета якого – привернути увагу до проблем малого бізнесу в Києві.

Маршрут руху: аеродром «Чайка» – проспект Перемоги – площа Перемоги – бульвар Шевченка – Бессарабський ринок – бульвар Лесі Українки – Печерський міст – бульвар Дружби народів – вулиця Велика Васильківська – вулиця Саксаганського – площа Перемоги – проспект Перемоги – аеродром «Чайка».

 

Дата проведення – 1 грудня 2012 р.

 

Початок – 09.00.

 

Завершення – 12.00.

 

Передбачувана кількість учасників – 200 учасників на 150 авто.

 

Запрошуються усі небайдужі!

 

До уваги представників ЗМІ:

 

Перед початком автопробігу на аеродромі «Чайка» о 09.00 заплановане спілкування організаторів акції з пресою. Мікроавтобус, який доставить представників ЗМІ до місця, о 08.15 чекатиме біля станції метро «Житомирська».

 

 

Подробиці за тел.: (067) 215-15-15

 

Пошта:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Третій автопробіг «Підприємцям з нами по дорозі!»

 

1 грудня 2012 року за ініціативи ГО «Громадянський Корпус» відбудеться третій щорічний автопробіг представників малого та середнього бізнесу Києва «Підприємцям з нами по дорозі!».

 

Акція проходитиме під традиційними гаслами «Діалог з владою є!», «Підприємцям з нами по дорозі!», «Приєднуйтесь до нас!» і «Один у полі не воїн», які чітко передають її суть.

 

Кількість учасників цієї автомобільної маніфестації з кожним роком зростає. Очікується, що цього року участь в акції візьмуть 200 представників малого та середнього бізнесу на 150 автомобілях.

 

Рік, що минув після Автопробігу-2011, пройшов результативно. В кожному районі столиці за участі представників «Громадянського Корпусу» було проведено юридичні семінари для підприємців щодо роз’яснення змін у законодавстві та регуляторній політиці.

 

Президент «Громадянського Корпусу» Роман Солодкий брав активну участь у роботі Ради підприємців при Кабінеті міністрів України, а представники організації – у складі комісій Київради. Ними було внесено низку конкретних пропозицій щодо поліпшення умов для ведення бізнесу не лише у столиці, але й у масштабі всієї країни, які певним чином вплинули на рішення уряду та міської влади Києва щодо умов роботи підприємців.

 

«Основний метод роботи нашої організації залишається незмінним: замість тиску шляхом конфронтації – забезпечити аргументований, ефективний, взаємовигідний і водночас принциповий діалог з посадовцями. Мета пробігу – привернути увагу громадськості до проблем малого та середнього бізнесу, його захисту та підтримки. Закликаємо всіх підтримати акцію «Громадянського Корпусу», щоб об'єднатися навколо загальної ідеї: малий і середній бізнес повинен отримати можливість впливати на суспільно-політичне життя Києва і України», – зазначає президент ГО «Громадянський Корпус» Роман Солодкий.

 

«Громадянський Корпус» запрошує усіх небайдужих долучитися до автопробігу, щоб продемонструвати солідарність і згуртованість підприємців в обстоюванні своїх прав та цивілізованих умов для ведення бізнесу.

 

2012-11-26-karta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 • ''Допомога'' влади підприємцю

  В Киеве снесли еще 15 незаконных МАФов КП"Киевблагоустройство"требует у предпринимателей "выкуп" за демонтированные мобильные кофейни Кличко и Бродский " крышуют" незаконную

 • На Форумі Деснянського району ''Велика Столиця-2018''

  31 жовтня представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці, член Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь у

 • Ринкове саморегулювання: баланс інтересів

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу "Ринкове саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу,

 • На Першому українському EV Форумі

  31 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Першого українського EV Форуму ''Електротранспорт та зарядна інфраструктура: трансформація

 • Масштаби та схеми тіньової економіки

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Економічного форуму ''Масштаби та схеми тіньової економіки'', проведеному в

 • Національна платформа бізнес взаємодії

  10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall"

 • На Національному виноробному форумі

  15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення організаторів взяв участь у щорічному Національному виноробному форумі, проведеному ТПП України

 • 1

tishenko2