На Троєщині запустять нові трамвайні маршрути

Введення в експлуатацію швидкісної трамвайної лінії на Троєщині покращить транспортне сполучення найбільш густонаселеного житлового масиву міста. Зокрема, завершення робіт з реконструкції лінії передбачає і добудову ділянки до пересадочного вузла на нову станцію міської кільцевої електрички «Райдужна».
Аби мешканцям Троєщини було комфортніше діставатися нової станції кільцевої електрички, запустять два нових трамвайних маршрутів.
Як повідомили в КП «Київпастранс», перший трамвайний маршрут буде організовано від стації «Милославська» до залізничної платформи «Райдужна». Перевезення пасажирів будуть забезпечувати 10 односкладових трамваїв.
Другий маршрут буде організовано від зупинки вул. Сабурова до залізничної платформи «Райдужна». Для перевезення пасажирів на подовженому маршруті будуть задіяні 5 двоскладових трамвайних потягів (10 вагонів).
Для покращення транспортного обслуговування мешканців житлового масиву Троєщина у «міжпікові» години, коли кільцева міська електричка не працює, рух трамваїв буде організовано від станції «Милославська» до станції «Генерала Ватуніна». Тут пасажири зможуть скористатись послугами нового спеціального тролейбусного маршруту прискореного режиму руху «Залізнична станція Зеніт – Транспортно-пересадочний вузол на просп. Генерала Ватутіна» (І черга).
У перспективі, із впровадженням відокремлених смуг для руху громадського транспорту на Московському проспекті та вулиці Олени Теліги, цей тролейбусний маршрут планується продовжити до станцій метрополітену Дорогожичі та Шулявська (ІІ черга).
Також планується внести зміни у трасу слідування автобусів маршруту № 61 «вул. Милославська – залізнична платформа «Троєщина».
Для  покращення транспортного сполучення мешканців вулиць Милославської та Лисківської із швидкісною трамвайною лінією, рух автобусів маршруту № 61 у напрямку залізничної платформи «Троєщина» буде організовано вулицями Милославська та Лисківська.