Автопробіг «Підприємцям з нами по дорозі»

Avtoprobeg23 грудня 2011 року ГО «Громадянський корпус», що опікується захистом та забезпеченням прав малого та середнього бізнесу у м. Києві, проведе традиційний щорічний автопробіг «Підприємцям з нами по дорозі» вулицями столиці. У ньому візьмуть участь близько 100 транспортних засобів. Мета акції – привернути увагу жителів міста та владних структур до актуальних проблем тисяч київських підприємців.

Автопробіг підтримали партнери Громадянського Корпусу: Київська міська організація Товариства Червоного Хреста України та муніципальний театр «Київ».

 

Маршрут автопробігу:

Аеродром «Чайка» – проспект Перемоги – площа Перемоги – бул. Шевченка – Бессарабська пл. – вул. Басейна – бул. Лесі Українки – Печерський міст – бул. Дружби народів – вул. Велика Васильківська – Бессарабська площа – бул. Шевченка – площа Перемоги – проспект Перемоги – аеродром «Чайка».

Час проведення акції: 09.00-12.00.

До уваги представників ЗМІ:

Перед початком автопробігу на аеродромі «Чайка» о 09.00 заплановане спілкування організаторів акції з пресою. Мікроавтобус, який доставить представників ЗМІ до місця, о 08.15 чекатиме біля станції метро «Житомирська».

Контакти:

тел./факс: (044) 590-51-12

(067) 215-15-15

пошта:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

сайт: www.gkorpus.org

Довідка: ГО «Громадянський Корпус»

За рік, що минув після першого автопробігу, «Громадянським Корпусом» було:

 

        проведено юридичні семінари в кожному районі столиці щодо змін у законодавстві для підприємців, в яких взяло участь понад 1000 осіб.

        розроблено та оприлюднено «Маніфест підприємців», в якому було зафіксовано 12 конкретних зауважень щодо поліпшення умов роботи власників МАФ.

        розпочато роботу з реалізації програми регулярного надання юридичних консультацій для підприємців, зокрема допомоги в підготовці матеріалів для переоформлення дозвільної документації відповідно до рішення Київради. Домовленість про виділення приміщень для юридичних консультацій досягнуто з усіма десятьма районними в місті Києві державними адміністраціями. У Дарницькому районі подібний консультаційний пункт вже розпочав роботу.

        проведено 2 акції на захист підприємців власників МАФ. В результаті вдалося відстояти 50 робочих міст.

        поширено діяльність «Громадянського Корпусу» на ряд районів та міст Київської області та України. Зокрема філії організації відкрито у м. Ржищев, Білій Церкві та Одесі.

        проведено ряд благодійних акцій:

 1. 1.«Театр – на радість дітям». Від кожного району Києва 100 дітей з малозабезпечених сімей відвідали безкоштовні вистави муніципального театру «Київ».
 2. 2.«Кіно – на радість дітям» Від кожного району Києва 100 дітей з малозабезпечених сімей відвідали безкоштовні сеанси у КЦ «Кінотеатр «Київ».
 3. 3.«Поверни надію» (допомога онкохворих дітям у лікувальних закладах столиці).

У планах організації реалізація нових благодійних проектів:

«Здорова молодь». Встановлення для дітей в кожному районі безкоштовних тенісних столів.

«Мамуся». Облаштування в кожному районі дитячих майданчиків.

 
 • ''Допомога'' влади підприємцю

  В Киеве снесли еще 15 незаконных МАФов КП"Киевблагоустройство"требует у предпринимателей "выкуп" за демонтированные мобильные кофейни Кличко и Бродский " крышуют" незаконную

 • На Форумі Деснянського району ''Велика Столиця-2018''

  31 жовтня представник ''Громадянського Корпусу'' в Деснянському районі столиці, член Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації Сергій Гайдай взяв участь у

 • Ринкове саморегулювання: баланс інтересів

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі круглого столу "Ринкове саморегулювання в Україні: баланс інтересів бізнесу,

 • На Першому українському EV Форумі

  31 жовтня віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Першого українського EV Форуму ''Електротранспорт та зарядна інфраструктура: трансформація

 • Масштаби та схеми тіньової економіки

  3 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський взяв участь у роботі Економічного форуму ''Масштаби та схеми тіньової економіки'', проведеному в

 • Національна платформа бізнес взаємодії

  10 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський був присутнім на презентації проекту ''Національна платформа бізнес взаємодії'' в конференц-центрі "Admiral Hall"

 • На Національному виноробному форумі

  15 листопада віце-президент ''Громадянського Корпусу'' Олександр Карбачинський на запрошення організаторів взяв участь у щорічному Національному виноробному форумі, проведеному ТПП України

 • 1

tishenko2