2-й конкурс на кращий МАФ Києва «Мала форма ? красивий зміст»

 

Logo_konkurs_MAF

 

Повідомляємо, що «Громадянським Корпусом» спільно з 4-ма ГУ КМДА розпочато другий щорічний Конкурс на кращий МАФ м. Києва «Мала форма ? красивий зміст» (проектні ескізи).

 

До участі в конкурсі допускаються усі бажаючі суб’єкти підприємницької діяльності, а також особи, які мають проектні ескізи на кращий МАФ та зацікавлені даною тематикою. Проектні ескізи на вибір конкурсантів пропонуються за 4 профілями:

фастфуд, сфера послуг, преса, зупиночні комплекси.

Конкурс триватиме з серпня по листопад 2011 року. Подробиці – на сайті «Громадянського Корпусу».

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Про Другий конкурс на  кращий МАФ м. Києва (проектні ескізи)

1. Загальні положення

1.1. Другий Конкурс на  кращий МАФ м. Києва (проектні ескізи) (далі – конкурс) організовується і проводиться у відповідності зі статутною діяльністю ГО «Громадянський Корпус».

1.2. Конкурс проводиться за організаційної та інформаційної  підтримки органів державної влади, установ та організацій, відповідальних за розвиток підприємництва та благоустрій міста Києва.

1.3. Інформаційна підтримка конкурсу: інтернет-ресурс ГО «Громадянський Корпус», інформаційний бюлетень «Громадянський Корпус».

2. Мета та завдання конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою відзначення суб’єктів підприємницької діяльності, які запропонують проектні ескізи на кращий МАФ задля облаштування благоустрою столиці у відповідності до європейських стандартів.

Проведення конкурсу спрямоване на сприяння покращенню благоустрою столиці, у т.ч. враховуючи підготовку до проведення Чемпіонату світу з футболу Євро-2012.

2.2. Основними завданнями конкурсу є:

– виявлення і нагородження суб’єктів підприємницької діяльності, які запропонують проектні ескізи на кращий МАФ;

– об’єднання зусиль підприємців, громадськості, влади в заохоченні підприємців до підтримки благоустрою столиці до Євро-2012;

– створення і підтримка позитивного іміджу малого і середнього бізнесу у суспільстві.

3. Засновник, організатор, Оргкомітет та журі конкурсу

3.1. Засновником конкурсу виступає громадська організація «Громадянський Корпус».

3.2. Засновник конкурсу формує його Організаційний комітет та Жюрі.

3.3. Організаційний комітет конкурсу здійснює організаційну роботу, практичне керівництво і координацію дій, пов’язаних з проведенням конкурсу. До його складу входять штатні працівники дирекції та учасники ГО «Громадянський Корпус». До діяльності Організаційного комітету, пов’язаної з конкурсом, можуть бути залучені підприємці, представники громадськості та ЗМІ.

3.6. До складу Головного жюрі конкурсу можуть входити заступники Голови КМДА, відповідальні за розвиток підприємництва у столиці та благоустрій території; уповноважені представники профільних структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації: ГУ містобудування, архітектури та дизайну міського середовища, ГУ контролю за благоустроєм м. Києва, ГУ реклами, ГУ з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, ГУ економіки та інвестицій,  Управління преси та інформації та інші, залучені у разі необхідності за рішенням Оргкомітету.

4. Учасники конкурсу

4.1. До участі в конкурсі допускаються усі бажаючі суб’єкти підприємницької діяльності, а також інші особи, які мають проектні ескізи на кращий МАФ та зацікавлені даною тематикою.

5. Форма і терміни проведення

5.1.Конкурс проводиться у два етапи – відбірковий та фінальний.

5.2. Терміни проведення конкурсу:

Відбірковий тур проводиться протягом двох місяців (вересень-жовтень).

За підсумками відбіркового туру визначається 5 кращих проектних ескізів.

5.3. Участь у фінальному турі беруть проектні ескізи відбіркового туру.

5.4. Фінальний тур проводиться протягом місяця з дня завершення відбіркового туру.

5.5. Остаточну дату оголошення переможців фінального туру визначає Оргкомітет конкурсу.

6. Вимоги до проектних ескізів

6.1 Проектні ескізи на вибір конкурсантів пропонуються по 4 профілям:

  • Фастфуд
  • Сфера послуг
  • Преса
  • Зупиночні комплекси

6.2 Кожний учасник визначає місце розміщення свого проекту на кращий МАФ м. Києва, пропозиція повинна  виправдовувати місце розташуванню даного МАФу.

6.3 Проектні ескізи в 2 екземплярах повинні подаватись в форматі jpg (не більше 4 МБ кожний), а також у роздрукованому вигляді.

7. Визначення переможця і нагородження

7.1. Для участі в конкурсі необхідно» надіслати заявку встановленого зразка (Додаток 1) та 2 екземпляри роздрукованого проектного ескізу на адресу ГО «Громадянський Корпус.

7.2. Результатом першого туру конкурсу є визначення жюрі 5 кращих проектних ескізів.

7.4. Рішення Головного журі оголошується одразу після його прийняття та оприлюднюється протягом 14 днів від дати завершення конкурсу, направляється усім фіналістам та переможцю, є остаточним і перегляду не підлягає.

7.5. Фіналісти відбіркового туру нагороджуються відповідними відзнаками, згідно рішення Оргкомітету. Переможець нагороджується спеціальною відзнакою, час та місце нагородження визначається Оргкомітетом.

8. Фінансування

8.1. Усі витрати з організації та проведення конкурсу несе його Організатор.

8.2. До фінансування конкурсу можливе додаткове залучення спонсорів та партнерів.