Припинити демонтаж тимчасових споруд

тм 2

27 квітня на столичній вулиці Лютеранській відбувся мітинг підприємців, учасники якого відстоювали права малого та середнього бізнесу та вимагали припинити демонтаж тимчасових споруд. 
Учасники мирної акції протесту склали звернення до Президента України Володимира Зеленського з проханням допомогти зупинити закриття тимчасових споруд у столиці, оскільки саме малий та середній бізнес допомагає підтримувати економіку в Києві.
 тм 1
 
Координаторка малих підприємців Тетяна Петренко стверджує, що представники бізнесу зверталися у КМДА, КМВА та правоохоронців, проте реакції не було. Напередодні мітингу вона написала своє нове звернення.
"Всім правоохоронцям, поліції, СБУ, поліції діалогу, КМДА і підісланим для тиску особам - пояснюю:
Тиснути, залякувати і погрожувати мені не потрібно!
Зі мною чи без, але люди всеодно завтра вийдуть на мітинг, бо організаторів не має! Є люди, чий бізнес ціленаправлено знищує столична влада - вони самоорганізовані! 
Ви ігнорите десятки офіційних заяв про колаборантів в столичній владі, про зрадників і підбурювачів до внутрішніх протестів, які сидять в КМДА, але погрожуєте затриманням і кримінальною відповідальністю, якщо люди виходять проти таких зрадників, що осіли у владі столиці?
Коли ми намагаємось залагодити будь-який конфлікт, столичною владою вигадуються ще більші "збочення", як довести людей до протестів. І варто починати задавати питання тим, хто провокує людей до протестів! Чи не підпадає це під ст.111 ККУ? 
Президент має знати, що відбувається всередині країни! Як знищують найслабших, зароблять і відбирають тут, в тилу, у звичайних людей!
Підприємці вірять в Президента України!
НЕ МОЖНА в період війни лишати людей бізнесу, роботи і заробітку!
Зважаючи на ненормальну активність деяких столичних "діячів" - прошу правоохоронні органи забезпечити громадський порядок і попередити можливі спроби цих людей, спровокувати мирний мітинг підприємців в угоду агресору - рф!"
Інформаційні ресурси про подію: