Вдячні Пастору з добрим серцем!

герб іано франкіськ

і фр 1

6 квітня керівник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко вручила пастирю Церкви Христа Спасителя м. Долини Павлу Бандурі подяку від президента нашої Організації Романа Солодкого за постійну чітко організовану допомогу ВПО та підтримку ініціативи луганчан щодо створення діаспори в цьому місті Івано-Франківської області.
і фр 3
 
Для людей, які втратили рідних, близьких, свої домівки та майно, зараз важлива будь-яка увага та допомога. Своїми молитвами та чітко організованою протягом року допомогою пастор Павло зміг огорнути тимчасових гостей Долинської громади. Разом зі своєю дружиною Миросею він допомагає переселенцям не лише продуктовими наборами, а також влаштовує свята для мам з малюками, організовує заняття з жінками з метою надання психологічної допомоги, і радо підтримав ініціативу луганчан створити Луганську діаспору в місті Долина.
і фр 2 
Наша Громадська волонтерська організація та усі луганчани, що нині мешкають на Івано-Франківщині, висловлюють пастору Павлу Бандурі свою глибоку вдячність та вітають зі Світлим Святом Пасхи!