Беремо участь у підготовці до проведення "Джури"

імена герб луганск

жура 2

22 березня представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко взяла участь у форматі онлайн у засіданні Оргкомітету з організації та проведення ІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у 2022/2023 навчальному році на Луганщині, де було затверджено Програму Гри для трьох вікових груп. 
Членів Оргкомітету привітала К.Безгинська, заступник Голови Луганської обласної військової адміністрації, яка повідомила, що у грудні 2022 року був прийнятий Закон України "Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності" та відзначила роль у його реалізації Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"). "Організація і проведення гри у воєнний час – це новий виклик і для педагогів, і для учнівської молоді. Але наші заклади позашкільної освіти знаходять нові форми проведення обласних масових заходів і завжди були лідерами національно-патріотичного виховання", - відзначила К.Брезгинська.
 жура
 
Ю.Стецюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, підкреслив, що не дивлячись на складні умови, Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") продовжує впроваджуватись у закладах освіти Луганської області у 2022/2023 навчальному році, у рамках гри проводяться різноманітні заходи на рівні громад та на обласному етапі. 
Представник нашої Організації О.Стеценко, член Оргкомітету, ініціаторка акції "Прапори Перемоги", передала Луганському обласному центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства прапор України. Символічним стало те, що прапор передали разом з директоркою Долинського ліцею № 7 Івано-Франківської області Наталією Медвідь, оскільки це перший заклад освіти України, в якому майже ще за рік до проголошення Незалежності 6 жовтня 1990 року був гордо піднятий над новозбудованим храмом науки синьо-жовтий стяг. 
Під час засідання були запропоновані кандидатури членів суддівської колегії ІІ етапу Гри. Члени Оргкомітету одноголосно підтримали пропозиції щодо проведення заходу.