На Івано-Франківщині відкрилася новорічна "Резиденція Янголів"

герб луганск

резиденция 0

Напередодні Нового 2023 року в м. Долина Калуського Івано-Франківської області відкрилася перша в Україні "Резиденція Янголів". Ініціатором цього натхненного проекту стала Людина, яка двічі переїжджала (мм. Луганськ, Кремінна), двічі втрачала майно і близьких, а зараз тимчасово проживає в Долині – беззмінний представник нашої Організації в Луганській області Олена Стеценко.    
У цей нелегкий час, коли серед українців багато суперечок "ставити ялинку чи ні?", "святкувати чи ні?", О.Стеценко каже: "Я за культ життя навіть під час війни". Після всього пережитого вона з болем у душі повторює: "Ми відбудуємо будинки, придбаємо нове майно…, але ні в якій крамниці ми не придбаємо вкрадене дитинство наших дітей. Особливо дітей тих територій, які найбільше постраждали".
резиденція 2
На відкриття виставки завітали запрошені представники влади і культури Долинської міської ради та вимушено переміщені особи, які стали тут друзями багатьох долинян.
резиденція 3
Ця виставка янголів є особливою. Її авторка хотіла подарувати свято перш за все тим долинянам та відвідувачам Долинського краєзнавчого музею "Бойківщина", які прихистили в своїх оселях внутрішніх біженців, подякувати всім за тепло та щедрість їхніх сердець. Коли ступаєш на поріг казково прибраної, освітленої полум’ям свічечок та гірлянд зали, вражає вишукане різноманітне оформлення у мистецько-неземному стилі. Креативний задум змістовно відображений у кожній з представлених композицій, які говорять до нас "мовою часу". Ця виставка спонукає полистати в думках Святе Письмо, на сторінках якого так захоплююче розповідається про цих Духів світла і добра, делегатів неба, справжніх дипломатів між Богом і людиною, наших найвірніших друзів і охоронців.
резиденція 4
Мета виставки "У резиденції Янголів" благодійна, виручені кошти з якої підуть на допомогу нашим світлим Ангелам – воїнам Збройних Сил України, які зараз на передовій. Тому одна з композицій зветься "Ялинка-попрошайка, для ЗСУ допомагайка".
резиденція 1
Подарунком від працівників культури Долини стала триярусна ялинка, оздоблена білими стрічками з композиціями, на дерев’яних зрізах яких зображені всі місцеві заклади культури. Презентувала її начальник міського відділу культури І.Мельникович. 
резиденція 5
На відкриття виставки завітав голова Сєверодонецької районної ради В.Прокопенко, який підтримав ідею створення "Резиденції Янголів", що надихає кожного на неминучу Перемогу.   
резиденція 7
Міський голова м. Долина І.Дирів разом з колегами з Луганщини відвідали "Резиденцію Янголів".
Докладно про подію за посиланням:
 резиденція 8
резиденція 6
 
Дякуємо працівникам Долинського краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів за співпрацю.
Віримо, що до "Резиденції Янголів", яка буде діяти весь різдвяний період, навідається чимало долинян, адже там особливий дух – дух незламних наших земляків із різних куточків пошматованої війною України, дух Перемоги добра над злом, світла над темрявою.