Вітаємо з Міжнародним днем волонтера!

з днем олонтера

Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку'' (резолюція № A/RES/47/3), закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.
З 2014 року ''Громадянський Корпус'', як столична волонтерська організація, регулярно здійснювала гуманітарні місії до Луганщини для надання військовослужбовцям, співробітникам Національної поліції та членам їх родин системної допомоги. 
З березня 2022 року у зв'язку з повномасштабною російською військовою агресією проти України "Громадянський Корпус" організовує системну адресну гуманітарну допомогу для військових частин Збройних Сил України, Сил Територіальної оборони України, вимушених переселенців, військових та цивільних шпиталів та широкого кола потребуючих її громадян України. Докладно про волонтерську діяльність нашої Організації можна дізнатися за посиланням:
Волонтери ''Громадянського Корпусу'' за свою діяльність відзначені державними, військовими, відомчими та громадськими нагородами.