Бо в серці живе Україна

герб луганск
 
серце жие 4
1 вересня представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко на запрошення взяла участь в урочистій церемонії святкування Дня знань та Першого дзвоника в Долинському ліцеї №7 Калуського району Івано-Франківської області.
серце жие 2
Прекрасна і сильна єдністю, великими серцями шкільна родина в День знань, вперше за півроку так чисельно зібралася на рідному подвір’ї Ліцею. Новий навчальний рік, що розпочинається, пройде під прапором Свободи, витримки, згуртованості з впевненістю: "Подолаємо! Переможемо! Зробимо все, що можемо... Бо в серці живе Україна!"
серце жие 6
О.Стеценко в своєму зверненні до учасників церемонії наголосила, що "немає такої нагороди, якою можна було б відзначити педагогів за те, що вони гідно тримають освітянський фронт, за духовно-патріотичне виховання дітей. Адже саме на сходинках Вашого Ліцею, де у 1990 році вперше серед навчальних закладів України був піднятий український стяг, випускники-2022 підписали прапори в підтримку Збройних Сил України. Захисники берегли їх як безцінні подарунки і на День Прапора підняли їх в гарячих точках Донбасу. Сьогодні, 1 вересня, на території тимчасово окупованої Луганщини, над жодним учбовим закладом не будуть майоріти українські прапори... Але це тимчасово. Віримо в Перемогу, віримо в ЗСУ, готуємо прапори Перемоги!"
відеозапис промови:
Зі святом Першого дзвоника учнів, батьків та педагогів привітала директорка Ліцею Наталія Медвідь. Привітала першокласників та їх найкращих учителів Ірину Мотику та Світлану Качмар. Здобувачам освіти на святі вручили похвальні листи та грамоти. Отець Василь Витвицький благословив на новий навчальний рік, щоб Господь в здоров’ї беріг всіх і кожного.
серце жие 3
На урочисту лінійку був запрошений голова Сєверодонецької районної державної адміністрації, начальник Районної військової адміністрації Роман Власенко, який подякував присутнім за підтримку Луганщини та подарував для Долинського ліцею Медаль "Україна – Свята Матір Героїв".
В.о. начальника відділу культури Іванна Мельникович від відділу культури та вдячних долинян передала з вірою в Перемогу через Р.Власенка для міста- побратима Рубіжного прапори.
серце жие1
1 вересня на запрошення представника "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олени Стеценко до Краєзнавчого музею "Бойківщина" м. Долина Калуського району Івано-Франківської області завітали гості зі сходу України - голова Сєверодонецької районної державної адміністрації, начальник Районної військової адміністрації Роман Власенко, його перший заступник Євген Жданов та голова Сєверодонецької районної Ради Володимир Прокопенко.
серце жие 5
Гості відвідали "Музей на крилах" з Луганщини, який знайшов тимчасовий прихисток в Долині та послухали кураторську екскурсію своєї землячки Олени Стеценко, яка є засновницею цього музею, а також ознайомилися з історію Бойківщини та Долини від наукового співробітника музею "Бойківщина" Іван Матіїва. 
Після закінчення екскурсій Роман Власенко також подарував Краєзнавчому музею "Бойківщина" від Луганщини медаль "Україна - Свята Матір Героїв".