Переселенці активно вливаються в життя Долинської громади

герб луганск
переселенці
 
1 вересня під час робочої зустрічі з Міським головою м. Долина Калуського району Івано-Франківської області Іваном Дирівим свої ідеї, пропозиції та проблемні питання обговорили представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко та заступник голови Громадської організації людей з інвалідністю Покровського району Донецької області Інна Орлова.
Левова частка питань стосувалася сприяння у вирішенні наболілих питань. Озвучили найпоширеніші проблеми у сфері соціальних інтересів, зокрема пенсійного забезпечення, доплат (статус жителів гірського населеного пункту), реабілітації дітей-інвалідів за кошти з держбюджету.
Особливий акцент – питання житла для внутрішньо переміщених осіб взимку, можливостей не задіяних приміщень. Йшлося також про потреби оздоровлення дітей, які приїхали із зони бойових дій. Представники ВПО цікавились наданням юридичної допомоги, зокрема працевлаштування за трудовими договорами, якщо нема звільнення за попереднім місцем роботи, іншими питаннями юридичного характеру. 
Було засвідчено, що переселенці активно вливаються в життя Долинської громади, мають багато проектів і планів культурного, духовного, просвітницького напрямів, також відмічають на "відмінно" роботу колективів ЦНАПу та Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів.
Для інформування переселенців про події, зустрічі та інші заходи відділом інформаційної політики та зв’язків з громадськістю міської ради створена група у Вайбері "Переселенці Долинщини", яку ініціювали переселенці під час попередньої зустрічі з Міським головою. На сьогодні група нараховує біля 100 учасників. 
Було погоджено оптимальний формат зустрічей з Міським головою для повсякчасного зворотнього зв’язку з представниками ВПО всіх фронтових областей. Такі зустрічі є корисними та результативними.