Повертайся живим!

флаг Польши
польша 2
 
24 серпня у м. Варшаві, Республіка Польща, з нагоди Свята Незалежності України, в приміщенні Глобал ЕКСПО Центру Targowo-Kongresowe - Центрі українських переселенців відкрилася персональна виставка активної учасниці "Громадянського Корпусу", відомої народної художниці Лариси Весельської. Захід відбувся у рамках Міжнародного арт-проекту "Повертайся живим!", в якому беруть участь 120 митців з 5 європейських країн, витвори яких представлені в кількох українських містах та за кордоном. 
польша 1Патріотичні картини Л.Весельської, які прославляють героїчних воїнів Збройних Сил України, вже неодноразово побували на фронті. Їх також бачили поранені герої, яким вони підіймали бойовий дух у військових шпиталях. Ці роботи, обпалені полум'ям війни, бачили десятки тисяч відвідувачів на виставках, що неодноразово проводилися у виставкових залах Національної спілки художників та інших престижний локаціях. 
 польша 3
Нині з творчостю справжньої патріотки нашої Вітчизни мають змогу познайомитись українські переселенці, дипломати та представники польської влади, запрошені на велике свято українців у братній Варшаві.
 польша 4
польша 5
польша 7
польша 6
польша 8
27 серпня у Центрі українських переселенців у м. Варшаві в рамках святкування Дня Незалежності засновники Міжнародного арт-проекту "Повертайся живим!" розгорнули виставку малюнків київських дітей. Їхня творчість сприймається нашими земляками в Польщі на "ура". Вона спонукає творити маленьких українців, які разом із батьками - не зі своєї доброї волі - змушені були виїхати за кордон під час війни. Частина дитячих малюнків залишиться у Центрі. А ті, що намалювали діти тут, відвезуть в Україну, аби подарувати їх українським воїнам. 
польша 9
польша 10
Мистецтво об'єднанує братні народи України і Польщі! Віримо в нашу Перемогу, і не лише на Культурному фронті. Віримо, що кожен на своєму робочому місці щодня добрими справами наближає її щасливу мить.