"Музей на крилах" презентовано в Долині

музей герб
 
музей 3
 
27 червня у Краєзнавчому музеї "Бойківщина" м. Долина Калуського району Івано-Франківської області за участі представника "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олени Стеценко відбулося урочисте відкриття виставки "Музей на крилах". На урочисте відкриття виставки завітав міський голова Іван Дирів.
Відеоматеріал про подію:
 
О.Стеценко проводить онлайн екскурсію по Музею на Крилах:
 
 
 
У 2015 році "Громадянський Корпус" підтримав ідею тоді десятирічної Полінки Туфекчі з м. Кремінної Луганської області і ініціював створення "Музею янгелів" або "Музею на крилах", де організатори збирають зроблені дітьми фігурки янгелів з усієї України та інших країн світу, аби повернути разом з цими янгелами мир до Сходу нашої країни. Виставка, що за минулий час була широко представлена у багатьох містах України, до останнього часу перебувала в м. Києві.
З експонатами виставки можна ознайомитись за посиланням:
Подія також була висвітлена на шпальті місцевої газети "Добра справа" за 1 липня:
 торая фотка
 
музей 4
27 червня Олена Стеценко разом з директором Краєзнавчого музею "Бойківщина" Ксенією Циганюк дали спільне інтерв'ю для місцевого радіо "Хвиля гір", де розповіли про презентацію "Музею на крилах".
 
музей 5
 
Відеоматеріал інтерв'ю за посиланням:
29 червня для випускників Долинського ліцею № 7 відбулася екскурсія "Вечір з янголами", яка була проведена О.Стеценко для ознайомлення ліцеїстів з експонатами "Музею на крилах".
музей 9
 
У кожного учасника екскурсії була можливість обрати за кольором крила свого янголятка та дізнатися, що означає обраний колір. По завершенні екскурсії, вражені експонатами виставки ліцеїсти, як виявилося, обрали янголів дійсно схожих на себе. Знаходячись у "Музеї на крилах" у вихованців Ліцею була можливість стати білими, добрими янголами для інших і для цього потрібно було висвітлити лише найкращі риси характеру та написати найкращі побажання своїм друзям.
музей 6
музей 7
музей 8