Працюємо над створенням Наукового центру ветеранського руху

герб лисичанск

положенце через ека

На тлі безпрецедентної у ХХІ столітті російської військової агресії проти України наша країна досягла значного наукового успіху у розвитку теорії та практики ветеранського руху. Широку популярність в суспільстві та серед ветеранського активу здобули книги, удостоєні Радою Організації ветеранів України статусу ветеранських підручників. Автором даних ветеранських посібників є волонтер "Громадянського Корпусу", заступник голови Луганської обласної та голова Лисичанської міської ветеранських організацій Юрій Положенцев. 
У ветеранському середовищі обговорюється ініціатива Ю.Положенцева щодо створення Наукового центру з розвитку теорії та практики ветеранського руху. У такому центрі він пропонує здійснювати перевидання ветеранських підручників, а також видати фундаментальну науково-дослідну працю "Впровадження систематизації у ветеранську діяльність". 
Ветеранські та громадські лідери інших країн, а також представники наукових та бізнесових центрів вже виявили інтерес до наукової діяльності українського автора ветеранських проектів.
Бажаємо успіху нашому волонтеру, кадету, полковнику у відставці Юрію Положенцеву у створенні такого наукового центру!
Президент "Громадянського Корпусу" Роман Солодкий
  • Гуманітарна допомога від "Громадянського Корпусу"

    Від початку російської військової агресії проти України, з 24 лютого по цей час "Громадянський Корпус" силами своїх волонтерів продовжує доправляти

  • Вітаємо з Днем Конституції !

      Керівництво, Правління, актив, всі учасники та волонтери "Громадянського Корпусу" поздоровляють громадян України зі Святом Головного Закону нашої Держави, висловлюючи

  • 1

tishenko2