Все буде Україна!

герб луганск

луганск 1

8 квітня у м. Долина Калуського району Івано-Франківської області представник "Громадянського Корпусу" в Луганській області Олена Стеценко взяла участь у благодійної мистецької акції на підтримку наших Збройних Сил "Все буде Україна".

 

луганск 2
 
Щиро і зворушливо звучали рядки поезій, пісенні твори у виконанні юних та досвідчених вокалістів та творчих колективів, актуальними були і хореографічні композиції. Патріотизмом були сповнені всі номери благодійного концерту, присвячені Україні, подвигу військових, їхньому героїзму та стійкості, прагненні миру для Української землі.
У рамках концерту були організовані благодійний ярмарок випічки, майстер-класи з розпису пряників та виготовлення оберегу-ангелика для Захисників. Кращі майстрині індустрії краси вплітали у коси українкам синьо-жовті стрічки. Викладачі дитячої художньої школи спільно з Школою мистецтв організували виставку кращих робіт.
Міський голова Іван Дирів підтримав патріотичне починання, яке зміцнює дух та підносить національну свідомість громадян. "Сьогодні ми дякуємо всім, хто стоїть на захисті України і допомагає вигнати російського нападника з нашої землі: військовим, медикам, комунальникам, волонтерам та всім українцям. Ненависний ворог зазнає значних втрат, впевнено йде до своєї нищівної поразки, а Україна з кожним днем наближається до перемоги. Ми – горді люди, які захищають свою землю та не віддадуть жодного клаптика цієї землі. Бо за нами – правда!", – зазначив Долинський міський голова.
Усі зароблені впродовж дня кошти були перераховані на допомогу українським захисникам.
Відеоматеріал події: