На Інвестиційному форумі міста Києва

форум 7
 
10 вересня президент "Громадянського Корпусу" Роман Солодкий, представник організації в Голосіївському районі м. Києва В'ячеслав Богачик та учасник організації, голова Координаційного комітету Громадських рад  при районних у м. Києві державних адміністраціях Артур Аракелян взяли участь у щорічній події в економічному житті Столиці – Інвестиційному форумі міста Києва, що проходив у КВЦ "Парковий" (вул. Паркова дорога, 16а).
форум 2
Під час відриття Форуму Київський міський Голова Віталій Кличко зазначив, що захід присвячений смарт-розвитку Київщини та її креативній трансформації. Він також зауважив, що Київ зосередився на втіленні перетворень, які зроблять місто більш технологічним, екологічним і стійким до можливих майбутніх викликів.
форум 6
 форум 3
"Пандемія COVID-19 стала великим викликом для всього світу. Нова реальність змусила міську владу переосмислити ключові напрями і перспективні сфери для розкриття потенціалу столиці. Ми вбачаємо перспективу в подальшому смарт-розвитку Київщини та її інвестиційно привабливих напрямів – креативних індустрій, інформаційно-комунікаційних технологій і фармацевтики. Саме ці галузі міської економіки мають стати основою для подальшого економічного та соціального розвитку столиці", – наголосив В.Кличко.
форум 1
У рамках Форуму відбулася основна сесія, присвячена новим можливостям інвестиційно-привабливих індустрій, а також  чотири дискусійні панелі: "Інструменти залучення інвестицій у проєкти Великого Києва", "Адаптація до кліматичних змін: стрімкий урбаністичний розвиток і збереження довкілля", "Підтримання міцного здоров’я спільноти" і "Креативна трансформація: коди нової реальності". Захід продовжила публічна дискусія, присвячена залученню інвестицій у розвиток мегаполіса.
 форум 4
У роботі Форуму, зокрема, взяли участь: координаторка системи ООН в Україні та координаторка з гуманітарних питань О.Лубрані, мер міста Баку Е.Азізов, заступник директора Шанхайської міської торгової комісії Чжу І, міський менеджер мерії міста Подгориця М.Юнчай, нідерландський архітектор-урбаніст, засновник Архітектурного центру Ейндговенe та студії "City as a LAB" К.Донкерс, виконавчий директор АТ "Фармак" В.Костюк, радник Київського міського Голови з питань фінансів та інвестицій, керівник проектного офісу "Київський муніципальний банк" С.Круглик, заступник міського голови Кракова з питань сталого розвитку Є.Музик, директор Scope Group, старший транспортний спеціаліст Світового банку Д.Пателла, представник електронного уряду у Федеральній канцелярії Швейцарської Конфедерації (FCh) у сфері цифрової трансформації та управління ІКТ Д.Тсчан, радник Green Deal, представник Європейського Союзу в Україні Г.Цуріс, голова постійної комісії Київської міської ради з питань екологічної політики Д.Москаль, директор з корпоративних комунікацій фармацевтичної компанії "Фармак", голова Комітету з охорони здоров’я у Спілці українських підприємців Є.Піддубна, заступниця Голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень О.Говорова, мер міста Кишинева І.Чебан, віце-президент Американської торговельної палати в Україні Т.Прокопчук.
форум 5
Під час Форуму столичні компанії презентували інвесторам потенціал столичного регіону в галузі охорони здоров’я, харчової промисловості, виробництва товарів широкого вжитку, логістики, високих технологій, держуправління, індустрії розваг, а також хімічної та легкої промисловості.
  • Гуманітарна допомога від "Громадянського Корпусу"

    Від початку російської військової агресії проти України, з 24 лютого по цей час "Громадянський Корпус" силами своїх волонтерів продовжує доправляти

  • Вітаємо з Днем Конституції !

      Керівництво, Правління, актив, всі учасники та волонтери "Громадянського Корпусу" поздоровляють громадян України зі Святом Головного Закону нашої Держави, висловлюючи

  • 1

tishenko2