По всій Україні мають бути однакові правила розміщення ТС

30 серпня в приміщенні ДРС за президії Голови цієї Служби Олексія Кучера відбулася робоча нарада щодо обговорення проблемних питань, пов’язаних із розміщенням тимчасових споруд (ТС) для провадження господарської діяльності.

нарада дрс 1

Під час наради представники підприємницької громадськості презентували свою концепцію внесення змін до деяких законодавчих актів щодо врегулювання розміщення ТС для здійснення підприємницької діяльності. Концепцією передбачено визначення термінів та понять "тимчасова споруда" і "майданчик для здійснення підприємницької діяльності".
 нарада дрс 2
 
Бізнес просив на рівні закону встановити норму про неможливість вимагання додаткових документів від підприємця при видачі паспорту прив’язки, заборонити вимагати укладення будь-яких цивільно-правових договорів на розміщення ТС та зазначити у паспорті прив’язки суму, яку підприємець має сплачувати або як земельний податок чи плату за пайову участь. Зокрема, розглядалася пропозиція підприємців щодо заміни паспорту прив’язки ТС на дозвіл оренди за аналогією з дозволом на користування надрами.
Як наголосив Голова ДРС О.Кучер, "мають бути однакові принципи, правила та вимоги до розміщення тимчасових споруд, які діятимуть на всій території Україні. А не так, що кожна місцева рада затверджує їх на свій розсуд".
Більше дізнатися про робочу нараду та про її результати можна за посиланням:
  • Ми пам'ятаємо ...

      День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Запроваджений згідно з

  • Із Святом, волонтери України!

    Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день

  • 1

tishenko2