Висловлюємо жаль та глибокі співчуття з приводу смерті Віктора Кузьмінського

Кузьминский никролог

Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" глибоко сумують у зв'язку з передчасною смертю керівника Центру політичних досліджень нашої організації, відомого українського громадсько-політичного діяча КУЗЬМІНСЬКОГО Віктора Івановича.
Кузьмінський Віктор Іванович народився 4 квiтня 1966 року в місті Умань Черкаської області, громадянин України, за фахом політолог, безпартійний, проживав у місті Києві. У 2012 році балотувався по 213 мажоритарному округу до Верховної Ради України 7-го скликання як самовисуванець. 
Кузьмінський В.І. запам'ятався учасникам, партнерам і волонтерам "Громадянського Корпусу" як високофаховий знавець українського політикуму, який неодноразово надавав слушні і мудрі поради, робив глибокі аналітичні прогнози, послідовно просуваючи інтереси українського малого та середнього бізнесу. Був вірний і надійний товариш, відповідальна людина, здібний організатор та різностороння особистість. Неодноразово демонстрував потужні управлінські здібності, комунікабельність, здатність оперативно вирішувати складні завдання. 
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" висловлюють жаль та глибокі співчуття членам родини Кузьмінського В.І.
Світла і добра память про Кузьмінського Віктора Івановича назавжди залишиться в наших серцях!