Просимо підтримати нашого волонтера та ветерана з Луганщини!

герб лисичанск
 
етеренская академия
 
"Громадянський Корпус" звертається до своїх учасників, волонтерів, партнерів, всього підприємницького середовища України та її столиці м. Києва з проханням підтримати методичне видання "Ветеранська академія", складене нашим волонтером, головою Лисичанської міської організації ветеранів України Юрієм Положенцевим спільно з авторським колективом м. Лисичанська.
29 жовтня 2020 р. на 10-ій звітно-виборної конференції Організації ветеранів України було зазначено, що Лисичанська міська організація ветеранів є справжньою школою передового досвіду ветеранської роботи. Яскравим прикладом цього твердження є написання методичної книги "Ветеранська академія", що не лише навчає принципам і способам організації громадської роботи ветеранів, але й сприяє підвищенню патріотичного духу нинішніх воїнів Збройних Сил України та громадянській свідомості серед молодого покоління нашої Держави. 
Примірник книги було розіслано з квітня 2021 р. до всіх обласних ветеранських організацій в електронному варіанті. З отриманих відгуків стало ясно, що творча авторська робота вдалася, і що написане навчальне видання містить необхідні систематизовані теоретичні та практичні матеріали з питань планування ветеранської роботи, знайомить з власними методиками реалізації ветеранських проектів, ділиться досвідом поліпшення ефективності управління ветеранськими колективами.
"Громадянський Корпус" вдячний ветеранським активістам всієї України за те, що вони справедливо відзначили, що навчально-методичний посібник виконано на високому професійному і дослідному рівні. Висловлюємо подяку всьому авторському колективу на чолі з керівником проекту Юрієм Положенцевим за проявлену ініціативу в написанні книги на основі свого досвіду!
У червні 2021 р. розпочинається видання друкованого варіанту навчального посібника, що є вперше в історії ветеранського руху України. На жаль, на сьогодні зібраних спонсорських коштів достатньо лише на видання невеликого тиражу книги, і потім для направлення одного чи двох посібників до кожної області. Цього явно замало.
"Громадянський Корпус" звертається до всіх своїх учасників, волонтерів, підприємців України і м. Києва, до небайдужих громадян, до пошуку відповідних способів придбання даного книжкового варіанту навчального посібника, а також, у разі можливості, його самостійного виготовлення на розмножувальної техніки на основі електронного варіанту.
Завантажити електронний варіант посібника можна тут:
Вартість одного примірника методичної книги "Ветеранська академія" в обкладинці, набраного і оформленого в друкарні, становить 218 гривень.
Реквізити Лисичанської міської ветеранської організації для оплати замовлення публікуємо для всіх активістів і читачів:
Громадська організація
"Лисичанська міська організація ветеранів України"
р/р UA503204780000026008924443929 АБ «УКРГАЗБАНК»
МФО 320478, код ЄДРПОУ (ОКПО) 25373363
  • Ми пам'ятаємо ...

      День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Запроваджений згідно з

  • Із Святом, волонтери України!

    Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день

  • 1

tishenko2