Вітаємо Л.П. Козаченка з Днем народження!

рп

козаченко

Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники ''Громадянського Корпусу'' поздоровляють Голову Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України КОЗАЧЕНКА Леоніда Петровича з Днем Вашого народження!
В листі-поздоровленні від президента нашої організації Романа Солодкого, члена Ради підприємців, на адресу Л.Козаченка зазначається: "Ваша активна і принципова громадянська позиція, спрямована на захист законних прав та інтересів українських підприємців, завжди слугувала і продовжує бути нам дієвою підтримкою у справі всебічного розвитку вітчизняного малого і середнього бізнесу".
 
приітання
 
 
 
Бажаємо Леоніду Петровичу Козаченку доброго здоров'я, родинного благополуччя, здійснення всіх планів і побажань та подальших звершень у високій справі захисту прав та розвитку вітчизняного підприємництва!

  • Ми пам'ятаємо ...

      День пам'яті жертв голодоморів — щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада. Запроваджений згідно з

  • Із Святом, волонтери України!

    Генеральна Асамблея ООН у 1985 році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як ''Міжнародний день

  • 1

tishenko2