Висловлюємо жаль та глибокі співчуття з приводу смерті Сергія Гайдая

гайдай_3.jpg
 
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" глибоко сумують у зв'язку з передчасною смертю відомого громадського діяча, одного із засновників нашої організації, її представника у Деснянському районі м. Києва, члена Громадської ради при Деснянській райдержадміністрації столиці, активного волонтера та нашого доброго і вірного товариша ГАЙДАЯ Сергія Миколайовича.
Гайдай Сергій Миколайович народився 23 травня 1973 року в місті Києві. З 1991 р. став столичним підприємцем. З 1998 р. і до цього часу активно займався громадсько-політичною діяльністю. У 2008 р. був кандидатом у депутати Київської міської ради. У 2008 році став креативним директором молодіжної розважальної програми "Резус-конфлікт" за підтримки Міністерства сім’ї, молоді та спорту України на ТРК "Київ" та Першому національному каналі. Гайдай С.М. був одним з ініціаторів та втілювачів концепції соціальної відповідальності столичного бізнесу і в 2009 році він став одним з ініціаторів заснування столичної Громадської організації для захисту прав підприємців "Громадянський Корпус". До останнього часу Гайдай С.М. активно займався волонтерською та благодійною діяльністю, допомагав школам-інтернатам, забезпечував ліками інвалідів війни та ветеранів.
Виконуючи обов'язки директора ТОВ "Муніципальний театр Київ", протягом 2014-2015 рр. приміщенні Театру на регулярній основі Гайдай С.М. організовував збір гуманітарної допомоги для бійців Збройних Сил України та центрів переселенців на Донбасі для передачі її під час гуманітарних місій "Громадянського Корпусу" та ініціював роботу Центру підтримки жителів Донбасу. Проводив консультативні зустрічі для представників малого та середнього бізнесу з Луганської та Донецької областей з метою надання їм допомоги в облаштуванні та організації ділової діяльності в Києві. У 2020 році Гайдай С.М. став активним учасником впроваждення спільного волонтерського благодійного проекту "Україна - Польща: АнтиКОВІД", який передбачав проведення системних заходів з дезінфекції житлових та офісних приміщень на території міста Києва на безоплатній основі. 
Гайдай С.М. запам'ятався учасникам, партнерам і волонтерам "Громадянського Корпусу" як вірний і надійний товариш, відповідальна людина, здібний організатор та різностороння особистість. Неодноразово демонстрував потужні управлінські здібності, комунікабельність, здатність оперативно вирішувати складні завдання розвитку бізнесу. Був наполегливим у досягненні своєї мети та поставлених завдань, мав структуроване незалежне мислення, що допомагало йому в успішному розвитку різних напрямків своєї діяльності, за час якої Гайдай С.М. накопичив значний позитивний досвід, створив команду професіоналів, виступаючи за нестандартні творчі рішення та широке застосування сучасних технологій в громадській і волонтерській роботі та в сфері приватного підприємництва. Основним своїм принципом Гайдай С.М. вважав виконання взятих зобов'язань і гарантій перед партнерами. У професійному бізнес-середовищі він мав високу репутацію. Запроваджені ним високі стандарти в роботі відзначені позитивними відгуками і довірою клієнтів і партнерів.  
З 1998 по 2020 роки Гайдай С.М. неодноразово відзначався Подяками Київського міського Голови, мав Відзнаку ВГО "Спілка ветеранів та працівників силових структур "Звитяга" "За службу Державі", Медаллю Батальйону Національної поліції "Луганськ - 1" "За благодійну діяльність", Подякою Голови Дніпровської райдержадміністрації та Подякою Голови Громадської ради при Деснянській райдержадмінстрації.
Керівництво, члени Правління, актив та всі учасники і волонтери "Громадянського Корпусу" висловлюють жаль та глибокі співчуття членам родини Гайдая С.М.
Світла і добра память про Гайдая Сергія Миколайовича завжди залишиться в наших серцях!
  • 1

tishenko2